Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek sem az első, sem a...

Akinek sem az első, sem a második, hanem a többedik hónapban jött össze a baba hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

Mi állt a probléma hátterében?

Volt valami praktikátok amivel végül sikerült teherbeesni?

Tudom,hogy 1 év után "kell" kétségbeesni,de azért gondolom mégis rossz volt a csalódás hónap végén..


2013. márc. 6. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ritka hogy első 1-2 hónapban összejön.

Nem is terveztük,hogy összejön elsőre.

Abbahagytuk a védekezést,és majd jön amikor akar,nem görcsöltem rá.

7 hónap múlva lettem terhes.

2013. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A 7. hónapban jött össze a dolog. Kicsit mindig el voltam keseredve, hogy ó már megint megjött, de aztán úgy voltam mindig vele, hogy na majd a következő hónapban összejön.

Aztán egy új munkalehetőség volt kilátásban, el is kezdtem a cégnél tevékenykedni, volt egy tanfolyamos, betanulós idő, akkor megbeszéltük a párommal, hogy akkor lehet most egy kicsit hanyagoljuk a babatémát, mert akkor inkább kibontakoznék ennél a cégnél, de nem védekeztünk továbbra sem, viszont nem véletlenül mondják, hogy a baba akkor jön össze, amikor az ember a legkevésbé számít rá, a következő hónapban összejött a baba.:)

Semmi praktika nem volt, akkor csináltuk, mikor kedvünk volt hozzá, nem a baba miatt voltunk együtt. Nem számolgattam, nem néztem a naptárt, mindent a véletlenre bíztunk.

2013. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 6 hónap volt és a vége fele már elkeseredtem :(

Ami segített hogy szedtem folsavat, C-vitamint, B-komplexet illetve az 5 hónapig akkor szeretkeztünk amikor akartunk (volt nap hogy 3-4x) a 6 hónapba kipróbáltuk a kétnapontát és egyből sikerült.

Max 3 hét és megszületik a babánk :)

2013. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elso ket ev masodik 1ev Teljessen normalis fel voltunk ra keszulce.Semmmi oka nem volt ez termeszetes.Abbahagytuk a gyogyszert szedtem a folsavat es nem torodtunk vele ugy neztuk ha itt az ideje akkor jon a gyerek es jott is.
2013. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Abbahagytuk a védekezést, és akkor voltunk együtt, amikor kedvünk volt. Soha nem estem kétségbe, ha nem jött meg.

Az első 3 hónap, a második 6 hónap után sikerült.

Nem szedtem semmit, és nem is igazodtunk mindenféle naptárhoz stb.

2013. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez volt a 8. próbálkozós hónapunk és holnapra tuti megjön. Nagyon elvagyok keseredve, mert én csak olyanokról hallok, akiknek első érintésre összejött, amint kigondolták, h babát akarnak.

Én meg ott tartok, h kizárt dolog, h csupán a szextől teherbe lehet esni.

2013. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7 ev volt... Bizony, ilyen sok... De en az elso egy evet birtam a legrosszabbul, a folyamatos kudarcot, hogy mar megint nem. Aztan inkabb a megoldasra koncentraltunk. Mentunk orvosto orvosig, egy csomo vizsgalatnak vetettuk magunkat ala. A ferjem spermakepe nem volt tul jo, a doki mondta, hogy bizony ez nepbetegseg kezd lenni. A sok stressz miatt. No lenyeg a lenyeg, hogy erdemes volt varni es kitartani egymas mellett, mert 4 honapja megszuletett a kislanyom, aki az elmult idoszakot teljesen elfeledteti. Remelem, a kovetkezo konnyebben jon. :)
2013. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Második hónapban már sikerült (pedig az orvos talált egy miómát is a méhemen). Meg is lepődtem, mert az első babát 2 évig terveztük, mire sikerült. Úgy hiszem, (bár lehet, hogy tévedek,) annak köszönhetem, hogy előtte csináltam egy aloe tisztítókúrát, méregtelenítettem a szervezetemet.
2013. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2 hónap alatt összejött, na de a második...... Elöször elmentem orvshoz 3 hónap után ő azt mondta minden rendbe nem lát smmit nálam! Én hittem neki de csak nem estem teherbe vártam megint 3 hónapot és elmentem egy másik nőgyögyászhoz és kiderült, hogy erős fertőzésem van amit a 3hónapos kúra után sikerült kikezelni! Egy hónapot még vigyáznunk kellett és a következő hónapban teherbe is estem :-) Most holnap leszek 8 hetes nagyon örülök, hogy másik orvost kerestem, mert lehet még midig csak próbálkoznánk!
2013. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7évet vártunk mi. első év az nagyon nehezen ment minden hónapban kudarc sokszor már sírtam is hogy nem lesz gyerekem. 2évben elmentünk vizsgálatra ott mindent rendben találtak mind 2nél de akkor sem jött össze. 3évben elmentünk egy másik dokihoz ahol ugyanazt mondták mind előtte évben. hát gondoltuk ha majd akar jönni akkor jön. azt váratlanul tavaly júniusban átkerültem másik sorra júliusban meg már kimaradt a havim :) én megvagyok győződve hogy a munkahelyi stressz miatt nem sikerült :) 35hkm
2013. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!