Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan szörnyű a...

Tényleg olyan szörnyű a terheléses cukor vizsgálat, mint ahogy sokan mondják? Ti, hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Jövőhéten mennem kell, és ez lesz az első, még nincs tapasztalatom, de sok jót nem hallottam róla!
2013. jan. 18. 17:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan rossz:)

Inkább a várakozás a rossz benn. Én most fogom harmadszor átélni:D

Én mondjuk gyenge voltam, mert ugye nem lehet enni, de ülve maradtam és nem volt gond:D


Kétlányos 24hkm.

2013. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
nem :) vigyél citromlevet vagy citromot és olyan lesz mint a nagyon édes limonádé.semmi vészes.nekem semmi bajom nem volt,csak nehezen telt el a 2 óra.ne izgulj!!
2013. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok citrommal elviselhető.Elsőnél nem engedték,hogy igyak utána,másodiknál már igen.Ha nem engedték volna szerintem kidobtam volna a taccsot.
2013. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is, hogy mivel nem lehet semmit enni és nagyon hosszú az az idő... azért remélem minden oké lesz! :) Vizet inni lehet azért ugye?
2013. jan. 18. 17:06
 5/49 anonim ***** válasza:

nekem sem volt vészes egyáltalán, max a vérvétel, elég hülyén vannak a vénáim, nehéz megtalálni, de ez nem az ő hibájuk.

ha cukros lötyit kell innod, akkor vigyél magaddal citromlevet, és akkor igaz kicsit tömény, de iható limonádét iszol, ami azért nem olyan vészes. a várakozáshoz, meg valami könyvet, olvasni valót se felejts el vinni :)

2013. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
És azt megengedik, hogy a "cukros löttybe" beleöntsem a limonádét/citromlevet?
2013. jan. 18. 17:09
 7/49 anonim ***** válasza:
Én nem ittam,mert nem tudtam hogy lehet e.De semmi gáz nem volt benne,én itthon ihattam meg és 2 óra múlva vissza kellett mennem.És teával készíthettem el,fekete teával.
2013. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán nem volt szörnyű, nekem is mindenki mesélte a rémtörténeteket az ihatatlan löttyről, meg a rosszullétekről, mind hülyeség.

Nem kétlem, ha amúgy is rosszul vagy még abban az időszakban, akkor biztosan nem lehet kellemes, de ha már nincsenek rosszulléteid, akkor nem lesz semmi gond. Citromlét tényleg vigyél magaddal, egész tűrhető vele, sőt mivel én elég szomjas is voltam, még jól is esett. :)

2013. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megengedik! :)
2013. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Persze citromlevet, nem limonádét! (Előző voltam)
2013. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!