Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek egyformán mozog mindenn...

Nektek egyformán mozog mindennap a baba? Nekem van hogy egész nap meg se áll, másnap meg szét izgulom a fejem mert alig akar megmozdulni? Ez baj? Nekem soha nem egyforma.

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Ő is ember. Mi is van, hogy egész nap rohangálunk, van hogy csak döglünk a kanapén.
2013. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a bajom, hogy a 24 órából 25-öt mozog, de az orvosom megnyugtatott, hogy az a jó. Mondta azt is, hogy az se baj, ha egyik nap nagyon mozog és a másik nap meg nem annyira. Én aludni nem bírok, annyira mozog, pedig állítólag ilyenkor már nem nagyon van helye, 37 hetes vagyok.
2013. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is így van és van mikor még a csoki cola sem segít felébreszteni. páromat szoktam ezzel nagyon idegesíteni mikor alig mozog én meg tiszta ideg vagyok hogy baj van. pedig már alig van vissza pár hetem. 36hkm
2013. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak napok, amikor alig érzem mozogni, néha meg "kirúgja a ház falát". Ez normális! Vannak aktívabb és lustább napjai is!
2013. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A frászt hozza rám. Amúgyis sokat idegeskedek nehogy baj legyen. 36 hetes vagyok. És mostanába egész nap stresszelek alig várom meglegyen
2013. márc. 11. 20:40
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Dehogy, nekem sem volt soha egyforma.
2013. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!