Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkanélkülit tudom szünetelte...

Munkanélkülit tudom szüneteltetni egy hónapra?

Figyelt kérdés

Munkanélkülin vagyok, de sajnos már nov elején lejár. Én viszont november végére vagyok kiirva. úgy tudom ha munkanélkülin vagyok úgy kaphatok gyermekágyi segélyt.

Valaki tudna ebben segiteni?


2009. szept. 14. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha munkanélkülin vagy, akkor jár a tgyás,gyed. De így szüneteltetni akkor tudod, ha a munkanélkülibe bemész, és kéred a szülési szabadságot illetve most már az a tgyás 4 héttel a kiírt időpont előtt. Ilyenkor a munkanélkülit automatikusan szüneteltetik és a fent maradó időt máskor kiveheted. De vigyázz hogy ne csússz ki az időből. A gyermekágyi segélyre még pontosan akkor vagy jogosult, ha a biztosítottságod a szülés valós időpontja előtti 42 napon belül szűnik meg. Ha gondolod írj priviben, szívesen válaszolok.
2009. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!