Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért félek ennyire? Bővebben...

Miért félek ennyire? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most a második babámat várom. Múlt héten lett + a tesztem. Sajnos orvoshoz csak 29-én jutok el. Valamiért annyira rossz érzésem van. Nincs semmi különösebb okom rá, nem fáj semmim, minden pont olyan, mint először, de mégi félek, hogy valami nem lesz rendben.

Miért van ez, mit tehetek ellene?


2009. szept. 14. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy aggódsz, hogy minden rendben van-e odabent. Mást dokihoz nem tudsz elmenni előbb, csak azért, hogy megnyugtasd magad. Én is a második babámat várom és a pozitív teszt napján már mentünk is az orvoshoz, hogy nézze meg mi újság van odabent. Nyugodj meg, nem lesz semmi gond.
2009. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy SZTK-ba megyek, és oda csak ekkorra volt időpont, ezért is könyörögni kellett. Az első babámnál egyáltalán nem éreztem ezt a rossz érzést. Az olyan természetes volt. Örültünk és kész. Most is örülök, és mégis...
2009. szept. 14. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is jobban aggódtam a másodiknál. Talán azért is érzel így, mert tudod, mit vállalsz, míg az első babánál még nem. Gratulálok!
2009. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Lehet, hogy így van. Most egy kicsit több "gond" lesz míg a baba megszületik, de már alig várom.
2009. szept. 14. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a második babámat várom, 6 hetes vagyok. 1hete voltam dokinál, hogy megnyugodjak, hogy minden ok. Most még 1 hetet kell végig izgulnom, mert korán mentem az orvoshoz és akkor még nem lehet az életjelenségeket kimutatni. Lehet, hogy neked jobb is így mert már lesz szívhangja is a picinek, 1 vizsgálatot megúsztál! Fel a fejjel, minden rendben lesz! Boldog babavárást kivánok nekünk!!
2009. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen ebben van igazság. De már annyira várom, hogy lássam és halljam őt!

Lehet ezért izgulok ennyire.

2009. szept. 14. 15:01
 7/7 A kérdező kommentje:

És természetesen gratulállok neked is!!

Boldog babavárást kívánok!

2009. szept. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!