Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hét 5 naposan van értelme...

14 hét 5 naposan van értelme a 4dnek?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek ultrahangra és nagyon kíváncsi vagyok mit fogok látni, nem is annyira a neme érdekelne inkább maga a látvány. Írjanak akik voltak 14-15 hetesen... Köszönöm
2009. szept. 14. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan 20 hetesen voltam először 4d-n, de az felejthetetlen volt. Már látszott, hogy szopja az ujját, ásított és csuklott. Talán még korai ennyi idősen, de biztosan Neked is felejthetetlen lesz. És később is elmehetsz még egyre, ha nagyobb lesz a baba.

2009. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem menj nyugodtan, nagy élmény lesz:) Mi 12. héten voltunk először, és nagyon meglepődtünk hogy mennyi mindent csinál a pocakban. Forgott, és állandóan a köldökzsinórral vacakolt, ami rácsavarodott a lábára:) Nekem nagy élmény volt, és azt is megtudtuk, hogy kisfiunk lesz, tisztán kivehető volt a kis fütyije:)

Kellemes babavárást!

36 hetes

2009. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nincs értelme szerintem. Még nagyon pici.
2009. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Menj el ha gondolod,de nagyon nincs értelme.En 16 hetesen voltam,igaz megnyugtato volt látni a babát,de még nagyon soványka.Még kicsit várj.Másodszor 26 hetesen voltam,amikor már szépen kilehetett venni az arcocskáját.Ha téged megnyugtat menj el most,de késöbb is ha megteheted...boldog babavárást
2009. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 15 hetesen voltam és nekem nagy élmény volt. Igen még csontos volt a drága de ilyenkor belefér még egyben a képbe és látod minden mozdulatát, egyszerűen csodás. Olyan jó elővenni és megnézni. Nekem megmondták azt is hogy kislány lesz. Szerintem érdemes.
2009. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! Elmegyek azt tudom, csak kiváncsi voltam hogy mit lehet látni.

2009. szept. 15. 07:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj!! Közlöm majd hogy mit láttam!!!!
2009. szept. 15. 11:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Háááát Alien hozzánk képest sehol nincs. Azon kivűl forog, mozog, rugdos, csúszkál, ugrál, és jó kedve volt mert vigyorgott végig!!! Itthon már sírtam annyira jó érzés volt Őt látni. A térdeit összezárta nem derült ki hogy mi van vagy mi nincs, bebújt a méhlepény alá (melső falon van azért tudott ilyenkor nem látni semmit) és így deréktól lefelé nem lehetet semmit csak egy egy pillanatra látni. Ahogy váltott a doki 2D-ből 4D-re már bújt el a lepény alá.
2009. szept. 17. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!