Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 21. hétben vagyok és még...

A 21. hétben vagyok és még nem igazán érzem a babám mozgását. Mikor fogom végre érezni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szépen apránként egyre jobban.

Én a fiamat nagyon hamar éreztem, talán 15 hetes lehettem. Most 22 hetes vagyok és csak kb másfél hete kezdtem el érezni. Pedig a másodikat hamarabb kéne a tapasztalatok szerint.:) Ne aggódj!

2008. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2008. jún. 9. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 17 hetes de én sem éreztem még semmit.

Van egy barátnőm ő a 9 hónap alatt 1x érezte, hogy csuklott a babája, azonkívül semmit. Igaz ő elég kövér.

2008. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szió!Én is 21 hétbe vagyok:)Nekem is hol érzem,hogy mógoz hol nem.Nem értem mért olyan ha oda teszem kezem egyből abba hagya:(Talán még picurka,a mi picurkánk,és van elég helye elbujnija:))Szerintem 1-2 hét,és még aludni sem tudunk a pocakbabábnktól:)))Szép baba várást!
2008. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont 21 hetes vagyok, de én sem érzem a baba mozgását. Ne aggódj, késik, de biztos, hogy nem múlik.
2008. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én már javában a 21 hét közepén jártam, amikor először éreztem a baba rúgásait. Nem voltak apró rezdülések, ... stb(mint ahogy mindenki mondja), egyszerüen csak elkezdett rugdosni, és azóta abba sem hagyta. Most 26 hetes.
2008. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, aranyosak vagytok:)
2008. jún. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!