Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 19. hétben vagyok és nem...

A 19. hétben vagyok és nem érzem még a baba mozgását, a hasam is alig növekedett valamit. A vizsgálatok alapján eddig minden rendben volt, de aggódom. Mikor lesz látványos és érezhető a terhességem? (Első baba)

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első babás kismamák később érzik meg az első magzatmozgást. Én 17+5 hetes vagyok és a 16. héttől érzem a picit. Sok kismama a bélmozgással is össze szokta keverni az ilyet mert amíg picike igazán hasonló.
2010. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első baba, és nem vagyok kövér, mégis csak a betöltött 20. héten kezdtem érezni a mozgását. A hasam látványosan a 22. héttől kezdett nőni. Ma már sokan azt hiszik, hogy mindjárt megszülök, pedig még csak a 27. hetet töltöttem.
2010. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:) Mintha én írtam volna ezt a kérdést...Én is ugyanígy éreztem, csak türelem :) Én legelőször 21 hetesen éreztem a mozgását, az a nap egy ünnep volt számomra, éppen Karácsony előtt, azóta minden nap érzem hogy aktivál a kicsi drága :) Akkortól kezdett el hétről hétre növekedni a pocim.

Boldog babavárást!

24h km

2010. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! Szép napot Nektek!
2010. jan. 19. 19:13
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy neked picurka babád lesz, azért nem nő annyira a pocakod :) én 16 hetes vagyok és ahhoz képest olyan nagy a hasam hogy mindenki azt hiszi iker lesz közben nem is csak hatalmas baba lesz :))
2010. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!