Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen volt a petezsák...

Hány hetesen volt a petezsák 9 mm körüli nektek?

Figyelt kérdés

A barátnőm babát vár, de még nagyon az elején lehet a terhességnek. Nagyon sok késés után lett csak pozitív a tesztje, akkor volt dokinál és még nem volt szívhang, a petezsák volt 9 mm-es.

A mensi szerint már kb 8-9 hetes terhes lenne, de valószínűleg a ciklus legvégén volt peteérése, tehát jóval fiatalabb a terhesség.

A doki nem is tippelt kort neki.

Én arra gondolok, hogyha 9 mm a petezsák, akkor talán olyan 5 hetes körül lehetett akkor.

Szerintetek?


2009. szept. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok hogy nekem 5 hét 2 naposan volt 7.7mm a petezsák. 1 hét múlva már 6mm az embrió! Tehát olyan 5-6 hetes lehet, 9 hetesen már 3 cm körül van az embrió!

Gratula Nekik!

36 hetes pocis

2009. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem amikor megnezte a doki akkor 10 mm volt, es 6-7. hetre tippelt. szoval gondolom -1-2 hét :)
2009. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem 4 hetesen volt 6mm 6 hetesen 11mm és sajnos egy héttel később elvetéltem. Nekem a mensi szerint már 10-11 hetesnek kellett volna lennie. A ciklus végén fogant és gyenge volt a pete valószínű ezért ment el. De nem törvényszerű hogy mással is így lesz. A lényeg hogy vigyázzanak magukra. Sok sikert és boldog babavárást!!

2009. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nekem is 7-8 hetesnek kellett volna lennem, amikor először voltam dokinál. 8mm-es petezsákra azt mondta, 5 hetes terhesség. Azóta már ver a pici szíve. :D (most már valódi) 8 hetes kismami
2009. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!