Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, milyen készítményt...

Kismamik, milyen készítményt szedtek allergia ellen?

Figyelt kérdés
Elsősorban akik fákra és virágzáskor allergisáok!!! A tengervízes orrspray semmit nem használ, fél szememre már alig látok, úgy be van dagadva és a torkom is viszket. A 2. trimeszterben vagyok már.
2013. márc. 12. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit :((( végig kínlódtam tavaly az allergiás időszakot, sokkal rosszabb volt pocakkal...nem lehet szedni antihisztamint semmit
2013. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem szedtem. A tengervizes orrspray-t használtam és néha ittam egy kálciumos pezsgőtablettát.
2013. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Rhinocort Aqua orrsprayt használtam, azt mondta a doki, ezt terhesség és szoptatás alatt is lehet használni. Szájon át semmit nem szedtem.
2013. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nasivin, otrivin orr spray.

A tengervizes semmit sem ért, és sok kalcium!!!

2013. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike! Külföldön élek, nálunk van egy gyógyszer amit a dokim felakart írni, de én nem merem szedni. Nőgyógyászom javasolta azt a gyógyszert, lehet mégis elmegyek érte, mert piszok szarul vagyok. A baba nem érez ebből semmit ugye?
2013. márc. 12. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, hogy az új gyógyszereket nem szabad szoptatás alatt szedni, ha nagyon kell, akkor a régi típusúakból tud felírni (ami persze álmosít...). Én homeóval és orrcseppel húzom ki az időszakot.
2013. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ma akarom megkérdezni erről az orvost.

Ami nekem segíteni szokott, de elég kellemetlen, és sokszor kell ismételni: pohárból előrehajolva valamennyi tiszta vizet felszívok az orromba, és igyekszem végigereszteni a mindenféle járatokon. Ez egy időre kitisztítja. A legdurvább szezonban nem sokra megyek vele, mert kb. 10 percenként kéne ismételgetni.

A szememre a gyógyszertárban kapható bórvíz (vagy valami ilyesmi, férjem ennek a tudója) szokott segíteni. Bele kell pislogni. Sokkal jobb utána, megnyugtatja.

Tavaly ezekkel sikerült kihúznom végig, nem is emlékszem, hogy szedtem-e gyógyszert, talán csak 1-2 hétig kellett, amikor ezek már nem használtak.

2013. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!