Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használjak allergia ellen?

Mit használjak allergia ellen?

Figyelt kérdés

sziasztok!!!

nagyon felerősödött az allergiám, 8+3 hetesek vagyunk! szinte semmit nem használhatunk az első 3 hónapban! Se orrspray se semmi! Tanácsot kérek,hogy mit vegyek vagy tegyek!!!

Köszönöm


2010. szept. 7. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát folyamatosan zárt ajtó + ablak, és csak akkor mozdulj ki, ha nagyon muszáj. Ezen felül pedig: víz. Ha bőrtüneteid vannak, gyakori mosdás (az izzadtság csak ront az allergián, úgyhogy le kell mosni magadról), ha a szemed éget, viszket, akkor bő hideg vízben öblítsd ki többször (tiszte tenyeredbe belefolyatsz egy kis vizet, és belepislogsz), ha taknyolsz, orrsprays üvegbe tegyél enyhén sós vizet, és azt használd, nagyon jól tisztít. Ha fulladsz, akkor viszont irány a doki! Nem azt mondom, hogy ezekkel teljesen tünetmentes leszel, csak kevésbé lesz sz@r...

Ezen felül pedig: kitartás! És sok boldogságot a babához :)

2010. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,de a fránya orrdugulás nehezít meg mindent és a gyakori tüsszentés!Más tünetem nincs!


De az orrdugulás miatt semmit nem érzek szinte a külvilágból!!

2010. szept. 7. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr Theiss orrkenőcs nekem bevált, ez nem szívódik fel, tehát használható, vékony filmréteget képez az orr nyálkahártyáján, így kevésbé lesz érzékeny a pollen által kiváltott irritációra. Ezen kívül a tengervizes orrspray is jó, minden nap hajmosás és párnahuzat mosás, sós víz a tenyérbe, ebbe pislogás, kalcium pezsgőtabletta, és sok-sok türelem! Kitartás! Boldog babavárást, 20 hetes pocis
2010. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legeslegjobb allergiára: én 3 éve ezt szedem, és most terhesen is, mert homeopátiás: HISTAMINUM 15 CH. Ezt kérd a gyógyszertárban, 600 forint, és 2-3 nap múlva teljesen tünetmentes leszel. Azt vedd figyelembe, hogy 1, max 2 napra enyhén felerősödnek a tünetek (így működik a homeopátia) aztán hirtelen elmúlik, mintha elvágták volna, csak azt az 1-2 napot kell kibírni.
2010. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a készítmény nem befolyásolja, hogy valaki babát szeretne?
2010. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a homeopátiás tanácsot,mert eddig is ezt részesítettem előnyben! Eddig Coryzalia-t szedtem és nem használt!

Köszönök még egyszer minden tanácsot!

2010. szept. 7. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A homeopátiára nem mindenki reagál egyformán, nekem pl. egyáltalán nem használt sajnos a histaminum. Remélem Neked fog!
2010. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!