Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mit lehet szedni,...

Terhesen mit lehet szedni, használni allergia ellen? Napok óta nagyon rosszul vagyok. (orrfolyás, szemvizkedés stb) Nagyon nehezen bírom. Kálciumot iszok, meg vettem homeos bogyót de nem használ.

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit.

Nekem nyár eleji allergiám van,végig jártunk minden lehetőséget,de sajnos csak egy gyógyszer van, aminek nem írja a tájékoztatója, hoyg terhesen tilos, de mivel az össze stöbbi írja és ennek is ugyan az a hatóanyaga így nem engedte a nőgyógyászom szedni.


Helyette helyi szereket (szem és orrcsepp) ajánlott, a petikus megmondja melyiket szabad (mert van olyan amit NEM!), és kalciumot mértékkel (nehogy vesekövet okozzon).


Javasolt homeopátiás szereket is, de sme ő sem én nem értek hozzá, és így ezzel nem foglalkoztam,most meg már nem aktuális.

2011. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
homeopátiás orvostólkaptam Luffeel nevű tabletta, napi 1, ha erősebb 2*1, vagy 3*1 .
2011. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,és a gégészeten is ezt ajánlotta a doki.
2011. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a pollens nevű golyócskákat szedtem, nekem bevállt. Van ilyen kis tályékoztató füzet, h homeopátia kismamáknak. Vagy nézd meg a homeopatia.info.hu-n
2011. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Saját tapasztalatból merítve ajánlom a sópipát. 5000ft,de 5 évig hat,és nem kell tablettán élned.Érdemes kipróbálni. Patikában kapható. Mindenképp kerámia sópipát kérj,mert a műanyag nem hatásos (ismerős ajánlotta,kerámiám van,hatásos). Nem tudom, terhesen lehet-e használni, de szerintem igen. viszont mindképp kérdezd meg a a patikust. :)
2012. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!