Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már semmit sem értek! Hány...

Már semmit sem értek! Hány hetes lehetek? Kicsi? Nagy? Fejlettlen? Van még remény?

Figyelt kérdés
Ciklusom 33. napján volt pozi az ovuteszt. Másnap együtt voltunk. 46. napon pozitív lett a terhességi teszt. Két hétre rá elmentem dokihoz, aki petezsákot látott. Ma vagyok egy héttel később, tehát az ovuláció után majdnem 5 héttel (tehát 7 hetes terhesnek kéne lennem), de a doki ma is csak petezsákot látott, bár 30mm-eset és hason át, mert hüvelyivel meg sem találta... Azt mondta, 5+3 lehet.
2013. márc. 12. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem vissza hívott kontrollra, majd az fogja eldönteni, ebből még akármi lehet szerintem....

mondjuk ekkora petezsákban már lennie kellene babának, bár ha a petezsákot is alig találta akkor mit várjunk,,,,, egy 4-5 mm-es embriót sem hiszem h megtalálna :S

2013. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el máshová, nem feltétlen a doki miatt, hanem második vélemény, jobb UH készülék miatt. de egyelőre nincs miért aggódnod, annyira picit terhesség, bármi lehet.
2013. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Későn volt ovud, szerintem nincs baj, egy hét múlva többet lát.
2013. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen későn volt az ovulációd (ez elég ritka, mert a ciklus közepén a 14-16 napon szokott lenni), ezért a terhességi időd nem 7 hetes. Hiába számolják a menzesz utolsón napjától, ez sokszor nem mérvadó. Ha a terhességed valódi ideje 5 hét (ami ezesetben reális), akkor nincs okod aggodalomra. Én 5 hetesen voltam elsőnek dokinál és csak egy petezsákot látott. Rá 2 hétre már ott volt a pici is, szívhanggal együtt. Türelem!!!! 13+3 hetes kismama
2013. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az utolsó menstruációmtól számoltam a 7 hetet, hanem a peteérés alapján. És annál később nem is foganhatott,mint amit az ovuteszt mutatott mivel 13 múlva pozi lett a terhességi teszt. Szóval, 7 hetesnek kéne lennem, de UH szerint csak 5+3. :(
2013. márc. 12. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez amiatt van mert hasival vizsgált (nem is fér a fejembe hogy miért) én is így jártam 2 szer is már küldeni akartak eü kaparásra mondván hogy nem nő a baba megfelelően és már kéne szívhang legyen ez volt csütörtök, hétfőn elmentem magánba ahol hüvelyi fejjel vizsgáltak és ott volt szívműködéssel mindennel a babám.
2013. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 6+5 hetesen mentem először dokihoz, és üres peteszákot látott csak (azt mondta, 5+5-nek felel meg), pedig 1. szabályosak a ciklusaim, 2. volt középidős vérzésem. Szóval, ilyenkor még van, hogy nem látnak túl sokat. Főleg hasival... Kitartás, reméljük legközelebb már minden ok lesz! (Engem csak 2,5 héttel későbbre hívott vissza a doki, és akkor már majdnem 2 cm-s baba volt, term. szívhanggal.)
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 os vagyok lehagytam hogy nagyon hátrahajló a méhem is szóval még inkább keresni kellett eleinte a babákat, nemhogy hasi uh-val...
2013. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Szerintem is menj el másik dokihoz, ez így nem tűnik annyira profinak, ami lehet a gép hibája is.
2013. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!