Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17mm üres petezsák, szikhólyag...

17mm üres petezsák, szikhólyag sem látható, kb.6 hetes. Volt már 3 vetélésem, aggódom, van még remény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak hamis illúzióban ringatni, ezért leírom, h baj, h 6 hetesen nincs szikhólyag. De ettől függetlenül, hallottam , olvastam olyant, h semmi nem volt egyik héten, rá 1 hétre meg már embrió, sőt!szívhang is volt.

2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5 hét 5 naposan nekem is üres petezsák volt, nem volt szikhólyag, igaz csak 11 mm-s volt a petezsák. Akkor azt mondta a doki, ne aggódjak, 20 mm-ig nem baj, ha üres, a felett viszont már kell benne lennie valaminek. Lett is, minden rendben van, most 15+3 vagyok.
2012. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem biztos hogy 6 hetes vagy lehet még fiatalabb a terhességed
2012. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szept. 22.én véreztem utoljára, igaz 32nap körüli a ciklusom. Voltam múlt héten hétfőn is ultrahangon és 10mm üres volt, ezért mentem ma is, hátha... A petezsák nőtt 17mmre de semmi, és mivel eltört a mécses, így kaptam jövőhét hétfőre még egy ultrahangos időpontot! Vettek vért ma és pénteken is fognak, hcgt néznek. 3 vetélés után táppénzen fekszem, alig telik az idő! Hogy fogom kibírni ezt a hetet?
2012. nov. 12. 18:48
 5/16 anonim ***** válasza:
ne aggódj mert az sem jó, nem mondtak eddig neked semmit miért vetélsz el ennyit? Mindig üres petezsák miatt?
2012. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Remélem nincs gond, de ha ez is vetéléssel végződik, akkor illene már kivizsgálni, hogy mi az oka.
2012. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Először 3éve 6 hetesen nem volt szívhang, és ép petezsák sem, de a miseb után azt mondták a szövettan rendben az elsőnél előfordul. A második spontán vetélés volt 42napra, azt még csak tesztel láttuk, mert nem rohantam a dokihoz, hátha úgy szerencsém lesz, de csak a műtétet úsztam meg. A harmadiknál tavaly novemberben volt szívhang, 11 hetesen ment el, ott végig véreztem, azt a dokik a húzós munkámra fogták, hogy bár véreztem, én napi 14 órákat dolgoztam, hétvégén is. Most csak egyszer múlt hét szombaton volt pici barnám, és azóta semmi! Ezért próbálok reménykedni!
2012. nov. 12. 19:17
 8/16 anonim ***** válasza:
azt mondják a 2. vetélés után alapos kivizsgálást csinálnak. Nem is kell szedned semmilyen gyógyszert a vitaminon kívül?
2012. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát már legalább egy trombofília panel kellene szerintem ennyi vetélés után...
2012. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utrogestan kell szednem, bár ma először azt mondta a dokim, hogy hagyjam abba, majd mivel rimánkodtam még egy hétért azt mondta szedjem. Furcsa, hogy ő sem biztos szedjem e!? Miért nem vizsgáltak ki, ha 2 után kellene? Nem szeretnék még egy műtétet,ezért sem dolgozom, csak pihenek és várok... Nagyon nagyon hálás vagyok, hogy válaszoltok!!!! Tele vagyok kérdéssel, és bizonytalansággal!
2012. nov. 12. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!