Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismama vagyok, ma...

Első babás kismama vagyok, ma voltam 18 hetes ultrahangon. Más kismama is ennyi adatot kapott a babáról, vagy nálunk elkapkodták a vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Uh lelet:

Egy élő magzat fejvégű fekvésben,a lepény mellső falon tapad,jó helyen,magzatvíz mennyisége átlagos,magzati fejlődési rendellenességre utaló jel nem látható.

Bpd:42 mm

Fl:26 mm

cervix::38 mm

Mindkét vesében min.pyelontágulat

Maga a vizsgálat kb.2 perc volt.


2013. márc. 12. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

AFP 53,5 ng/ml, Mom: 1,34

Bpd :43,2 AC:129,7 FL: 24,8

Medencevégű fekvés,ép koponya és gerinckonfiguráció, zárt csigolyaívek,mellkasi szervek rendben,Szívüregek helye, alakja, mérete szabályos, kamrai sövény zárt. Pitvar-kamrai billentyűk rendben, foramen ovale nyitott.Hasfal, rekesz rendben,ritmusos szívverés,gyomor és hólyagtelődés látható.Végtagok hosszú, csöves csontjai hiánytalanok.Mellső falon a lepény. Magzatvíz mennyisége átl. Grannum I, jó életjelenségek.



Sztk- srendelés, nem magándoki.

2013. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Ez is sztk rendelés volt,de mostmár gondolkodom a magándokin.
2013. márc. 12. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyémen vagy 30 adat van.. minimum... nem sztk! És 25 perces vizsgálat!
2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam, klinikán, és nekem egy A/4-es oldal tele van az adatokkal.
2013. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen kevés volt, és rövid
2013. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ez az egri kórházban történt,csak remélni tudom hogy minden rendben van,azért gondolom hogy több adatnak kellene lenni mert ez is genetikai ultrahang,és az előző 12 hetes ultrahang leleten azért jóval több infó volt.
2013. márc. 12. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanennyit írtak a 18 hetesen ne aggódj!
2013. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!