Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30felett mlyen terhességi...

30felett mlyen terhességi vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés
33éves vagyok milyen terhességi vizsgálatokat csinálnak meg kezdetben és folyamatában ami kötelező??
2013. márc. 12. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami kötelező az a 12 és a 20 hetes genetikai uh. 40 év felett azt hiszem amniot javasolnak.


Gratulálok a babához!


31hkm.

2013. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 évesen voltam terhes, ugyanazok a vizsgálatok vannak, mint bárkinél. Nekem a dokim javasolta az integrált tesztet, ezt megcsináltattam, de csak azok a vizsgálatok kötelezők, ami mondjuk 20 évesen is. Minden jót és nagyon boldog babavárást!
2013. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az integrált teszt az milyen? és fizetni is kell érte?
2013. márc. 13. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanokat, mint 30 előtt! Én is 33 leszek idén, de semmi extra vizsgálatom nincs, ugyenezek voltak a korábbi terhességeimnél is. 35 fölött vannak extra vizsgálatok is.
2013. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az integrált/kombinált teszt vérvételből állapítja meg a kockázatok nagyságát. Igen fizetni kell érte, kb. 30.000 ft. Én nem csináltattam meg, a dokim szerint felesleges, ha a 12 hetes uh rendben, és 35 alatt van a kismama.
2013. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, fizetni kell érte, mivel nem kötelező sem ez, sem pedig a kombinált teszt. Kórházanként változó a díja, a kombinált teszt olcsóbb, de az integrált több értékből számol. Ehhez 2 vérvételt és 2 uh-t csinálnak. Én Pécsen szültem, ott 30.000,- volt. Minden jót és jó egészséget! 20:29-es voltam.
2013. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!