Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hidratalas stria ellen....

Hidratalas stria ellen. Mikortol es naponta hanyszor kenitek/kentetek a pocit?

Figyelt kérdés
Arra is kivancsi lennek, hogy ki mit hasznal, bar a borgyogyaszom azt mondta, az tokeletesen mindegy, a lenyeg, hogy naponta minel tobbszor. A baj csak az, hogy munka mellett ez max reggel es este lehetseges. Ti hogy csinaljatok?
2013. márc. 12. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Szióka:)

Én minden fürdés után kenem BABA testápolóval. (extra száraz bőrre, hipoallergén) Nagyon jó a pocimra:)


31hkm.

2013. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen mindegy, hogy mivel kened, a lényeg, hogy puhítsa a bőrt, hogy tudjon tágulni. Én masszázsolajat használok, ha elfogy, akkor babaolajat veszek. Csak este használom, szerintem bőven elég.
2013. márc. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél semmivel nem kentem, nem lettek csíkok. Most valamiért jobban tartok a csíkoktól és minden este fürdés után babaolajjal kenegetem.

18h

2013. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mivel és mikor kened. Ez genetika. Nekem még nincs babám, de már vannak csíkjaim. Testápolót használtam, használok, sokat tehát nem ért. Mire nagy hasam lesz, tuti szétreped, már nem is izgatom magam miatta. Drukkolok, hogy neked ne legyen, ha ennyire nem szeretnéd. De ne borulj ki, ha mégis, nem azért lesz, mert csak napi 2x tudtad kenni.
2013. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden terhességemnél kentem, onnantól, hogy nőni kezdett. Naponta 2x, Avonos stria-elleni krémmel illetve Babylove mamakrémmel (néha babaolajjal). Nme lettek csíkjaim. Mással is kenheted, de fontos, hogy elég zsíros legyen!
2013. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
csak az utolsó pár hétben kentem, esténként fürdés után shea vajjal. Ez azért jó mert nem szívódik be olyan gyorsan, szinte még másnap délután is éreztem a bőrömön. Nem lettem csíkos, de szerintem ebben a shea vaj mellett komoly szerepe volt annak is, hogy napi 3-4 liter vizet megittam.
2013. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok folyadékot iszom, és nekem csak este van kenve a hasam. A párom keni be, közben meg élvezkedik, hogy ficánkol a kicsi. Nincsenek csíkjaim, aminek nagyon örülök, bár lehet, hogy alkatfüggő. Anyu kente, mégis csíkos lett...

37hkm

2013. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elejétől kezdve kentem napi 2-3-szor, Dm-es krémmel. Nincs csíkom, de ezt sztem a genetikai adottságaimnak és annak köszönhetem, hogy nem volt nagy pocim.

Sztem babaolajjal ne kend, mert az szárít. Esetleg jojoba olaj, vagy shea vaj is jó.

Én munkában a WC-ben volt hogy bekentem :D

2013. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én Prevenstriával kentem reggel és este, szerencsére használt is. :)
2013. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mióta tudom, hogy terhes vagyok, kenem napi egyszer fürdés után. Épp azzal a testápolóval ami van.

Az elsőnél is így csináltam és nem lettem csíkos. Már a végefelé járok, most sincsenek csíkjaim és remélem már nem is lesznek!

2013. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!