Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre kiírt kismamák...

Szeptemberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Szerdán töltöm a 39. hetet, de még nem érzek semmit,jósló fájásaim sincsenek. Csak már türelmetlen vagyok.
2009. szept. 14. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én 17-re vagyok kiirva.

Néha van kisebb alhasi fájás , derékfájás de semmi több meg persze már sok mozdulat terhes.

Vizesedek nagyon , de reméljük hamarosan kezemben tarthatom a kisfiamat .

Ma megyek megint ctg-re kiváncsi vagyok mit fog mondani a doki.

Neked fiu vagy lány lesz ? És hogy vagy ? Hol fogsz szülni ?

2009. szept. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi volt a ctg-n? Én holnap megyek, ultrahang is lesz. 23-ra vagyok kiírva, kisfiú!!! Neked fiú vagy lány?
2009. szept. 15. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem is kisfiu :-)

te hol fogsz szülni ?

Minden rendben volt a ctg-n , a doki megvizsgált még zárt vagyok . Csütörtöktöl minden nap kell már mennem.

Irj hogy mi volt az uh-n.

Kitartás :-)))

2009. szept. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Az uh-n és ctg-n is rendben volt minden. Flowmetriát is csinált. Neked a 39. héten még elég volt heti egyszer menni ctg-re? Csak jövő héten kell újra mennem, de azt hittem ilyenkor már heti kétszer kell. Utána viszont minden másnap.

Én Békéscsabán fogok szülni. Te?

Neked is kitartást! Inkább Neked van most rá szükséged, közelebb vagy a kiírthoz. Bár már én is nagyon türelmetlen vagyok és az orvos szerint nem várható egyenlőre semmi!

Beszámolsz a holnapi ctg-ről?

üdv

2009. szept. 16. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én B.pesten a Kútvölgyiben fogok szülni.

Nekem a 36 héttől hetente kellett járni és a kiirt időponttol pedig napont.

Tegnap rendben volt minden , most volt vérnyomás és vizeletben nézték van-e fehérje. Minden ok.

Igen kicsit talán közelebb vagyok , de ez nem jelent semmit. Szombatra beszéltem meg a babámmal hogy jöjjön :-)))

További szép babavárást és szép napopt.

Ha gondolod irj majd :-)

2009. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!