Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés, hányinger, öklendezé...

Émelygés, hányinger, öklendezés, hányás? Összeszedjük kinek mi vált be ellene?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

engem nonstop émelygés kerülget, büfikkel kísérve...és szinte semmit nem kívánok...

ami jó:

citromos víz

mango (!!)

hideg kóla, persze ezt csak vészhelyzetre, nem akarom végigkólázni ezt a pár hetet

rendszeren evés, bármilyen nehéz is, mindig kell rágcsálnom valamit:(

fura dolog, én is itt olvastam, este kipróbáltam, egy fél citromot nyalogattam, állati jól esett:))

2013. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán a citromos víz, ami gyomorégésre nekem jó. De ha igazán ki akar jönni valami, akkor arra sajnos semmi nem használ.
2013. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére "csak" émelygek egész nap, de ha valami olyan szagot érzek, nyomban fordul kettőt a gyomrom. Kinley-t (gyömbérízű cucc) iszogatok, hátha bejön a placebo-elv, és folyamatosan ennem kell, mert olyankor jó. Tudom, hogy ez el fog múlni, és akkor majd normálisan étkezem, de most nem tudok mást tenni, ha nem akarok folyton rosszul lenni. Kitartás, émelygős kismamik! :)
2013. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kefir, gyömbér, citromos viz
2013. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem refluxom is volt a terhesség alatt és jónéhány szagtól is kivoltam

ami nekem bevált: B6 vitamin, citrom leve (higítva vízzel),

a kólából kikevertem a szénsavat (brrrr) ugyanígy a gyömbér

épp mikor mi volt kéznél...

2013. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi sem volt jó ellene - szóval elmulasztani nem tudtam.

De amíg ettem, addig jól esett: savanyú uborka, savanyú uborka leve, barackbefőtt.

2013. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind a hat terhességem első 3-4 hónapjában nagyon rosszul voltam, és nekem sajnos semmi nem vált be ellene. Talán annyi, hogy soha ne legyen teljesen üres a gyomrom... Kitartást mindenkinek!
2013. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én meg pont hogy nem bírom sem a savanyút (citrom és társai), sem az édeset.

Nekem a tej vált be. Régebben se volt bajom a tejjel, de őszintén szólva ritkán jutott eszembe inni, leginkább mézes vagy lekváros kenyérhez, esetleg néha kakaónak vajas kenyérrel. De mostanában a hideg tej csodákat tesz. :) Egyik nap 8 decit ittam belőle. Ma viszont még nem kellett.

2013. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!