Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok, megbízható, lelkiism...

Tudnátok, megbízható, lelkiismeretes szülész-nőgyógyászt ajánlani leginkább a 11. kerületben vagy a környékén?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Szent Imrében szültem Dr. Tasi RÓbertnél. Nagyon ajánlom. :)
2013. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a MÁVban szültem, ami 6. kerület, de a dokim a 2. kerületben rendel a Mechwart ligetnél. Ha érdekes lehet, akkor irj privit és megadom a nevét, elérhetőségét!
2013. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 11. kerületi vagyok, nőgyógyászhoz Budaörsre/ Deák tér jártam, a Sote II-ben szültem. Ha érdekel, írj privátot.
2013. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szent Imre, Dr Kovács Zoltán. Amikor megismertem furcsán néztem rá, mert borzasztó fiatalnak néz ki (38 éves), de elkezdtem hozzá járni, és nem bántam meg. Van egy érdekes stílusa, de szakmailag én meg voltam vele elégedve. Nekem halmozottan problémás terhességeim voltak, és nagyon odafigyelt rám.
2013. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Dr. Tasi Róbertet én is ajánlom. Mindkét terhességem alatt hozzá jártam. Nagyon lelkiismeretes. A fiam koraszülöttsége miatt nem nála született, de neki is köszönhetjük, hogy mindketten egészségesek vagyunk. A lányomat nála szültem császárral. A kórházlét alatt is többször meglátogatott, ott is odafigyelt rám.

2013. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr. Szathmáry Gábort ajánlom! 11.kerületben rendel magánban Gazdagrét határán, de a Jánosban van amúgy a 12.kerületben. Én nála szültem a fiamat és most megint hozzá járok. Tapasztalt főorvos, nagyon rendes.
2013. márc. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!