Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor melyik oldalunkon...

Most akkor melyik oldalunkon érdemes feküdni terhesség végefelé?

Figyelt kérdés

Tegnap este feküdtem az ágyban - oldalasan, de kicsit elfordulva, szóval furán. Egyszer csak hirtelen hányingerem lett, és úgy elkezdtem szédülni, mintha nyomban elájulnék.

Lehet ez azért volt, mert elnyomtam magamban a méhemmel a vénát?

Hogyan ajánlott feküdni? Most már nem is tudom. Mindenki mást mond.



2013. márc. 13. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a bal oldalra kell feküdni:) Én is általában úgy fekszem, mert úgy kényelmes:)


31hkm.

2013. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bal oldal!
2013. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem a bal oldal volt a nyerő, ha már elzsibbadtam, akkor háton

igazi áldás volt a kismamapárna :)

2013. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A bal oldalt mondják,de szerintem ahol tudsz és kényelmes,ha valami nem jó akkor annak úgyis vannak tünetei,mint neked,és a baba is jelzi ha nem jó neki.Legalábbis nálam így van.Bal oldalt alszom el,de szinte minden reggel a jobb oldalamon ébredek!Szép babavárást! 29hkm
2013. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bal oldalt javasolják, mert így könnyebben pumpál a szívünk és nem olyan megterhelő a szervezetnek és a vesék miatt is ez az oldal lenne a megfelelő, mert a vizelet pangását lehet vele korlátozni. Az egy másik dolog, hogy én pl hiába szeretnék bal oldalon feküdni, ha nem tudok úgy elaludni és a babámnak sem kényelmes, mert mindig rugdossa az oldalam :-) 29hkm
2013. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bal oldal. És igen, azért lettél rosszul, mert elnyomtad a fő eret bent.
2013. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen bal oldal, mert jobb oldalon megy egy főér, valószínűleg elnyomtad egy kicsit ezért lettél rosszul.
2013. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előttem írók jól mondják,a bal oldalon fekvést javasolják,viszont én nem bírok folyamatosan csak az egyik oldalamon feküdni,mert elzsibbadok,így át szoktam fordulni a jobb oldalamra is,és akkor sem vagyok rosszul.Viszont a háton fekvés nekem már nem megy,mert nem kényelmes a pocimnak.


32+1 hkm

2013. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon köszönöm mindannyiótoknak a választ. Remélem, tényleg nincs más baj - akkor tényleg a jobb oldalamon feküdtem.
2013. márc. 13. 13:12
 10/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
mindkét oldalamon feküdtem, hason és hanyatt nem tudtam de nálam a jobb és bal oldal közt nem volt különbség.
2013. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!