Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvasta valaki "Az a 9 hónap"...

Olvasta valaki "Az a 9 hónap" című könyvet? Mennyire jó? Megbízható? Érdemes megvenni első terhesség esetén?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg van. Én imádom forgatni. Minden le van írva benne részletesen melyik hétben mit érezhetsz, milyen problémák adódhatnak. Sajnos a babám elment, de a következő terhességem alatt is olvasni fogom:)
2013. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyre gondolunk...akkor az már elég régi kiadás.Nem mondom h nem hasznos,mert az,de van újabb kiadványú könyvem is és sok esetben egy témáról teljesen másképp írnak.
2013. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Többször kiadták frissített kiadásban is, ha jól tudom. De tény, hogy sok könyv van a témában.
2013. jan. 19. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem olvasgatni. Minden le van írva benne, számomra nagyon hasznos volt!
2013. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ez a kőnyv volt meg itthon és elég részletesen vannak leírva a dolgok szerintem hasznos.Nekem még a régebbi kiadás van meg,de hozzá olvastam a neten.
2013. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez amolyan "alap biblia", nekem is megvan, ahogy meglett a baba mentünk megvenni. Mindettől függetlenül egyáltalán nem nélkülözhetetlen könyv, de nem rossz ha megvan.


OFF.

"Így jártam anyátokkal" sorozatot ismeritek? Múltkor tűnt fel, hogy mikor kiderül Liliről, hogy terhes, ők is ezt olvassák. :)

(bocs az offért) ON

2013. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességnél érdemes. Nekem is megvan, de mostmár nem olvasgatom, mert többedik terhesség. Az első kettőnél még sokat olvastam.
2013. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!