Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamik hogy...

Májusra kiírt kismamik hogy vagytok? Hanyadikára vagytok kiírva? Kisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Köszi kérdésed én ma nem valami jól,ez a hideg ami jön már most kikészít:(Egész nap meg sem állt a babám,fáj a gyomrom,a fejem.Már félek az éjszakától,nem hiszem hogy sok alvás lesz.De majd csak jobb lesz. :)

Május 31-re várjuk első kisfiunkat akinek Patrik lesz a neve. És te Kérdező?

2013. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én a hidegfront ellenére ma egész jól vagyok :)

Az én babám is egész nap ficánkolt, mondjuk ő állandóan. Én se számítok túl sok alvásra..

Május 25.-re vagyok kiírva és nekünk is kisfiú lesz. A nevet illetően még nem döntöttünk, hezitálunk a Levente a Máté és a Gábor között. :)

2013. márc. 13. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én május 10-re vagyok kiírva. Pár napja elhagytam a nyákdugót, a méhszáj 1 úlnyira nyitva. Eléggé vizesedek, minden mozdulat fáj, de amúgy jól vagyok:D Kisfiam lesz:)Te kérdező hogy érzed magad?
2013. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A derekam az fájdogál meg egy kicsit a hasam, de ahhoz képest nagyon jól vagyok. :) Köszönöm!
2013. márc. 13. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
sziasztok, én május 21-re vagyok kiírva, szintén kisfiúval és Bálint lesz a neve, érdekes, mennyi fiú baba jön májusban! :-) az én lurkóm is elég aktív, de éjszaka azért pihen, inkább hajnalban bulizik és rendezi át a belsőmet, főleg a hólyagom tájékán szeret tevékenykedni, de nem bánom, jó érzés tudni, hogy jól van és mocorog, amúgy ez a hidegfront rám sem volt valami jó hatással, de majdcsak megjön már lassan a jó idő, fájni szerencsére nem fáj semmim, néha kicsit a derekam nap végére, de abszolút kibírható, mondjuk a gyomorégést hanyagolnám..., tegnap voltam az orvosomnál és azt mondta, hogy farfekvéses a babám és valószínűleg már nem fog tudni megfordulni, hiába vagyunk még csak a 31. hét elején, azt mondta, készüljek, nagy valószínű, hogy császár lesz belőle :-(, bocsánat a hosszú "szövegelésért" :-)
2013. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló, nekem is az mondta az orvos a 27. héten a farfekvéses babámra hogy nem valószínű hogy megfordul és akkor császár lesz. De pont ma az uh vizsgálat előtt a várakozás alatt megfordult. Szóval..

Egyébként még van egy kis ideje megfordulni. Hátha megfordul időben. :)

2013. márc. 13. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 30 hetes vagyok,május 18-ra kiírva,szintén kisfiúval,a kis Barnabással!:D Nekünk a második babánk,van már itthon egy nővérke,aki várja az öcsit.1 hete jóslózok,baba be van fordulva,éppen tegnap voltunk a dokinál!:) Én már sajnos nagyon nem birom,a derekam nagyon ki van,de már nem sok van.:)

Boldog Baba várást mindenkinek!:))

2013. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor a sok kisfiú közé jön egy kislány is. :) Zoé lesz a neve. Május négyre vagyok kiírva. A fronttól nagyon keményedik a hasam. De azon kívül jól vagyok. A pocakom egyre nagyobb így a mozgás egyre nehezebb, de azért még bírom. Ma is dolgoztunk a babaszobán. Húsvét után már szeretnénk mindennel kész lenni.
2013. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En is lányos leszek. Május 18 a legutolso uh szerint. Én még dolgozom 3 hetet. Sokat keményedek, fáj néha a hátam, de összességében jòl viselem. Nóra lesz a neve, szobája kész, bútort megrendeltük, mást nem vettem még. Ruhàk vannak. 30 hkm Szombathelyről
2013. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én uh szerint május 5-re vagyok kiírva :) Nálam kérdéses a baba neme:) Doki azt mondta 18hetes uh-n,hogy szerinte lány(bár combjai közé dugta a talpacskáját) mert hogy a combcsontja különbözik a fiúknak és a lányoknak,szerinte csaj :) Nem bánnám egy fiú mellé :) Engem "kínoz" éjjel-nappal ugrándozik forog :) Bár inkább,mint hogy ne mocorogjon és baj legyen:) Gyomorégés+derék/hátfájás,de majd elmúlik ezzel biztatom magam:)
2013. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!