Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május végére kiirt kismamák...

Május végére kiirt kismamák nem izgultok még a szüléstöl? Én már kicsit kezdek pedig még van idö vissza! Apás szülés lesz? Kisfiú vagy kislány babátok lesz?

Figyelt kérdés
Megvetettek már a babának mindent?
2009. márc. 9. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ÉN már szültem, de rettenetesen féltem szülés előtt, ott már nem.Mi előtte egy két hónappal vettünk meg csak mindent, korábban nem.37 hetesen szültem Férjemmel ami nagyon jó volt.Kisfiúnk lett.
2009. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én jún.1-re vagyok kiírva, de pont ezen viccelődtünk milyen jó lenne ha gyerek-napi (máj.31.) ajándék lenne a drágánk!Kicsit izgulok a szülés miatt, de igyekszem nem gondolni rá! Valószínű apás szülés lesz, de ez csak ott derül majd ki. Kislányt várunk:) A nagy dolgok már megvannak, csak az apróságok, ruhák hiányoznak! Most igyekszek kigyógyulni a náthából mert csúnnyán elkapott, remélem a baba ebből semmit nem érez!

Veled mi újság, kislány lesz vagy kisfiú?

Üdv: 28 hetes kismama

2009. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én május 27-re vagyok kiírva. Én is félek, de nem igazán magától a szüléstől, hanem hogy mikor fogom tudni, hogy az következik. Meg jó lenne nem sokat vajúdni. A férjem hallani sem akar az apás szülésről, pedig végzettségét tekintve egészségügyis. Felvetettem, hogy mi lenne, ha a vajúdáson bent lenne, de úgy nézett rám, mint aki nem normális, és amikor elröhögtem magam, közölte, hogy még az esélyét sem akarja megadni annak, hogy valami vérmes szülésznő megragadja, és betaszigálja a szülőszobára, mert tuti rosszul lesz. Ha nem megy, nem erőltetem, inkább megkértem anyukámat, aki persze szárnyakat kapott a lehetőség hallatán. Amúgy kisfiúnk lesz.

Mi szerencsére mindent megkaptunk tesóméktól, így a nagyon apró dolgokat kell csak megvenni. Ruhát talán egy darabot sem. Csak a cumisüveget, a mellszívót, meg hasonlókat. A babasarok még nincs kész, majd egy pár hét múlva nekiállunk.

2009. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én május 30-a vagyok kiirva és kisfiúnk lesz:)!

Elvileg apás szülés lesz de aztán még kitudja:D!

Már kezd elég jól érdekelni a szülés folyamata meg az ilyenek bár én sem magátol a szüléstöl félek hanem az utána valóktol hogy jó anya leszek-e meg hasonlok:)!

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. márc. 9. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Mi május 15-re vagyunk kiírva, és igen már kezdek izgulni.Honnan fogom tudni, hogy indulni kell?Meg hasonló kérdésekkel "vívódok".Jövő héten találkozunk a szülésznővel, remélem attól majd kicsit megnyugszom:)

Amúgy kisfiúnk lesz, eddig úgy tűnik, és apás szülés.

Jó babavárást kívánok, neked!

29 hetes kismama

2009. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!