Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Múlnak a rosszullétek, vagy nem is küzdöttetek vele? Fogadott orvossal szeretnétek szülni, vagy anélkül?
2013. márc. 8. 16:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

én 7 hetes vagyok, még nem volt szívhangos UH, de egy kis barna miatt már voltam dokinál. nekem régóta magán orvosom van, nála is szeretnék maradni!

5-6 hetesen a görcsök voltak jellemzőek, most az egész napos émelygés, főleg, ha éhes vagyok, és van olyan kaja, amitől kicsit undorok. és sokat büfizek:)) meg baromi álmos vagyok!:)

egyébként nincs más tünetem, jövőhéten lesz UH, azt már nagyon várom!!! te hogy vagy?

2013. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Szia!


Én épp ma voltam a védőnőnél (orvosnál már 7+5 naposan, CRL 11,9 mm, szivhanggal, 1 élő embrió :) ), ma 9+6 vagyok.


Épp tegnap irtam egy kérdést ki, mert fura, hogy tegnap nap közben egyik pillanatról a másikra, mitha elfújták volna a rosszullétet: a hányingert, a puffadást, a méhfeszülést, a fáradtságot. Ami még furább, hogy reggel sem jött elő, pedig három hete zsinórban rosszul voltam előtte. Most nem tudom, hogy aggódjam, vagy örüljek, de bízom a legjobbakban :) Viszont 12 hetes uh-ra csak márc. 28-án kell mennem.


Van már egy 2,5 és egy 4,5 éves lányom, az elsővel volt fogadott orvosom, de megbántam.. A kisebbel szerencsére pont a körzetileg illetékes orvosnál sikerült szülnöm, és most is igy tervezem.


Veled mi a helyzet?

2013. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)!

Gratulálok Nektek a babához, gondolom amint van egy kis időtök Ti is nézitek a netet :) .... Mi ma kezdtük meg a 10. hetet és erősen vannak terhességi tüneteim! Van egy 2,5 éves kisfiunk, nála nem volt semmi 2 hányingeren kívül :)! Most meg.... kész vagyok! Én már a 6. héten voltam UH-n, aztán a 7-en (mert mint Te kedves 2. válaszoló úgy éreztem, hogy megszűntek a tüneteim), aztán a 8. héten mert akkor kértek vissza kontrollra. Egy kicsit frászban voltam, mert az elmúlt évben volt egy vetélésem és egy missed ab műtétem. Most már szerintem nincs "para", rendben vagyunk :)! Orvost keresek, mert a kisfiammal császároztak és így nem merek bevállalni sztk-s szülést, nehogy egyből nyissanak! Most megyek lányok, mert a fiam anyucizik! Örülök nektek, ha van valami, természetesen pozitív dolog (mert más nem lehet!) írjatok! Melyik kórházban fogtok szülni? Én most a Sote II-vel szemezek!

Sziasztok

2013. márc. 8. 18:02
 4/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én iszonyat rosszul vagyok, az első babával ennyire nem voltam vacakul. Volt kis émelygés, de annyi. Most hányok, öklendezek, szédülök, már fogytam 2 kilót. Alig bírok enni, főleg reggel és este vagyok nagyon bénán, napközben sokat jövünk megyünk a kislányommal, így kicsit terelődik a gondolatom a rosszullétről.

Az elsővel is fogadott orvosom volt, most szintén nála fogok szülni, nagyon meg voltam vele elégedve, bár császáros lett végül. És volt fogadott szülésznőm is, nekem iszonyat sokat segített a vajúdás alatt, hogy mellettem volt, na meg utána is!

Szép babavárást Nektek és kitartás annak aki rosszul van, a 12. hét után általában megszűnnek ezek az érzések! :-)


9 hetes kismama

2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Monayka válasza:

sziasztok!Én 8.hetes vagyok s már láttam ahogy pulzál a kis"szíve"Nagyon sokat görcsöl a hasam de nincs semmi folyásom hálistennek.Hétfőn megyek 2.ultrahangra,remélem nem mondanak semmi rosszat.

Én sem kívánom nagyon a kajákat de érzem hogyha éhes vagyok kezdek rosszul lenni,teherbeesés előtt sosem volt ilyen.Orvos és szülésznő ügyben még tanácstalan vagyok.

Egy 25éves kismama:-)

2013. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) Én a 7. hétben járok, és nagyon boldog vagyok :) Tegnap reggel hánytam, ma reggel nem, de borzalmasan émelyegtem. Nagyon fel vagyok puffadva, lelassult az emésztésem, még a nyomi kis pukizás sem megy, és eléggé fázós is lettem. A kajával én is így vagyok; érzem, hogy éhes vagyok, de szinte semmit sem tudok megenni.... Ja és nekem nem lesz fogadott orvosom, én szülésznőt fogok csak felkérni. :) Boldog babavárást mindenkinek!!! :)
2013. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok, örülök, hogy "gyűlünk-gyűlünk"! Látom a rosszullétből is kijut mindenkinek :)! Kellemes hétvégét nektek!!!!
2013. márc. 9. 10:18
 8/46 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: kedves kérdező, akkor jól látom, hogy egy nap híján egyidősek vagyunk?? Ez tök jó :)


Tényleg gyűlünk.

Nekem azt mondta a védőnőm tegnap, hogy én voltam a 14. kismama aznap, akit új terhesként felvett, és ez csak két kisebb falu! Dömping lesz :)


Nekem teljesen elmúltak a rosszullétek, fáradékonyság maradt meg, ill. a hidegrázás nekem is előjön néha, de ennyi.


Mindnekinek kellemes hétvégét! És kitartást a rosszullétekkel :)

2013. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a 4. válaszoló vagyok. Átléptem a 10. hétbe. :-)

A hétvégét végig hánytam, ma mentem a 12 hetes beutalókért, alig bírtam elvánszorogni. Viszont aláírom, hogy tényleg dömping lesz, 4-en voltunk egyforma idősek a váróban és ez csak a mai nap. 2 éve a lányommal is kifogtuk a babazáport, rengetegen voltunk a szülészeten, úgy néz ki most október is hasonló lesz!

Szép napot mindenkinek!

2013. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Igen, kedves 2. válaszoló egyidősek vagyunk :)! Ma én is megadtam magam a reggeli "kis vörösnek", betyáros volt, remélem nem lesz több! :)
2013. márc. 11. 13:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!