Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér!? Milyen kenőcsöt...

Aranyér!? Milyen kenőcsöt vegyek? Szülés után elmúlik?

Figyelt kérdés

Persze vény nélkülit és olyat amit kismamák is használhatnak. Ti mit javasoltok? Nektek mi vált be?


Hihetetlen, hogy mindíg ki jön rajtam valami nyavalya :S


2013. márc. 14. 07:28
 1/4 gelazso ***** válasza:
nem múlik el. vannak krémek amik szinte mint egyformán hatnak.kérdezd meg a gyógyszerészt, vagy nögyógyászodat
2013. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehesség alatt nagyon gyakori az aranyér! Én Alsol kenőcsöt használtam, illetve, amikor nagyon súlyos volt, Detralexet is kellett szednem (most is szedem, de most visszérre). Ha terhesség előtt nem volt, akkor el fog múlni szülés után! (A patikában is megkérdezheted, mit ajánlanak terhesség alatt.)

19 hetes km

2013. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nitu26 ***** válasza:

Szia!Én a Sperti kenőcsöt ajánlom,van kúp is.Ha nagyon kijött használd mindkettöt,igaz nem éppen a legolcsóbbak de nekem csak ez vált be és ezzel 3nap alatt szépen visszahúzodott.

36hetes km

2013. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!