Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csütörtökön volt a fityma...

Csütörtökön volt a fityma műtét vagyis 2 oldalról bemetszették. Meddig fog tartani míg elmúlik ez az érzékenység? Kamillázni kell meg vmi kenőcsőt írt fel. DE azt nem mondta h meddig fog tartani ez a szenvedés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok aludni éjszakánként mert merevedés jön elő és eléggé kellemetlen.Tippek?17 éves vagyok.
2010. júl. 31. 20:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Vegyél be fájdalomcsillapítót és akkor nem érzed, nem ébredsz fel rá.

Sztem emberfüggő, hogy kinél meddig tart, ha érdekel, kérdezd meg az orvosodat egy átlag értékről!

2010. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Helló! Engem is műtenek két hét múlva, és nagyon parázok:( Neked mekkora volt a szűkületed, mennyi látszott ki a makkból mereven? A makkod mennyire érzékeny, fáj? A fitymaféked is vágták? Hol műtöttek, melyik kórházban? Elég ritka hogy a dokik nem metélnek egyből körbe. Én is szeretném, ha csak bemetszenék a fitymám.
2010. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Helló.Mereven semmi nem látszott ki:(De a doki mondta a bemetszés segít.Lankadtan meg feljött.A Makkom eléggé érzékeny még mindig.Néha-héha fáj,de legtöbbször égett,meg bizsereg:XD

A Fékemen is vágtak.A Heim Pálban csinálták.A Mütét nem fájdalmas,ki lehet bírni.De utánna lég kellemetlen lessz a járkálás.meg érzékeny is lehet a makkod.De idővel rendbe jössz.Sok sikert.

2010. aug. 1. 09:24
 4/33 anonim ***** válasza:
Neked is sok sikert a gyógyuláshoz! Majd néha beírsz ide hogy hogyan javulsz? Amúgy milyen hosszú bemetszést csináltak és szikével vágtak?
2010. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Szia.Igen szíkével csinálták,de nem éreztem semmit.Hát gyógyulgatok-gyógyulgatok,de elég lassan.:D Csak Pozitívan!:XD
2010. aug. 1. 18:47
 6/33 A kérdező kommentje:
Hát kb a fityma elejétől a fékig kb vagy még annyi se.
2010. aug. 1. 18:47
 7/33 anonim ***** válasza:

Sajnos, szerintem nekem is műteni fogják:(((

Alig 1 centit jön ki csak

Eléggé félek az ilyen műtétektől...

De egyébként csak 12 vagyok, és minek kell ezt a műtétet megcsinálni?

2010. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Hát azért,mert jobb,kellemesebb lessz majd a szex.Mert ha nem csinálod meg akadályozhatja is a nemi életedet.

A mütéttől nem kell félni 10-15 perc és kész.Nem fájdalmas és nem érzel semmit.Hidd el jobb lessz ha túl leszel rajta.

2010. aug. 2. 11:26
 9/33 anonim ***** válasza:
14:40es vok. Az igaz hogy maga a műtét nem fáj. Nem is az aggaszt, hanem az azt követő napok, hetek, hónapok.
2010. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hát elég kellemetlen lessz.Nekem a kötést még aznap le kellett venni.Hááát elég kellemtelen,de 3 nap múlva már nem annyira érzékeny.Feszes boxert érdemes viselni.Meg az alvással van gond,mert merevedésre ébredek.:S ém még csak 4 napja műtőttek,de még nem vagyok hozzá szokva,majd idővel.A türelem Rózsát teremt.XD
2010. aug. 2. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!