Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs gond a kicsivel?...

Ugye nincs gond a kicsivel? Ilyen előfordul?

Figyelt kérdés
7 hetes és kb.4 napos terhes vagyok. Többször voltam már orvosnál eddig minden rendben volt.Szívhang stb... egy ideje állandó reggeltől estig tartó borzalmas hányingerem van.Ez viszont ma reggelre teljesen eltűnt!! Tök jól vagyok,mint akiről levágták! Ugye ez nem jelent bajt?? Annyi mende-mondát hallani....teljes agyrém..:-((
2013. márc. 14. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jelent gondot. Én anno csak egy hétig voltam rosszul. Egyik pillanatról a másikra majd kicsattantam...
2013. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy:) örülj neki...egyrészt lehet, hogy eddig tartott, az is lehet, ez egy ilyen nap! persze megértelek, nálam is szokott ilyen lenni, pl. tegnap kevésbé volt, de az UH meg tegnap este volt, mindenki szuperül van odabent!
2013. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már az őrületbe kergetem saját magam:))
2013. márc. 14. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a HCG-d az alá a szint alá csökkent, amikor neked már nincs hányingered. Nekem a 7-8. hétben volt, aztán elmúlt, azóta is teljesen jól vagyok! :)

Amíg nem görcsölsz, addig nincs baj. Nyugi!

22 hkm

2013. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, mindenkinél más, hogy mettől meddig vannak rosszullétei!
2013. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ugy voltam a 7.hettol,hogy par napig rosszul voltam(hanytam is) aztan egy-ket napra elmult,akkor bepanikoltam..:D Aztan ujra kezdodott...:) Ez teljesen valtozo hogy kinek hogy van ez..De ha meg ez megnyugtat mikor az elso vetelesem megtortent,meg a veteles utan is megmaradtak kb.2 hetig a tuneteim..
2013. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben persze nekem is előröl kezdődött..visszasírtam én ezt a nem hányós napot:))
2013. ápr. 3. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
ugye-ugye:) #2 vagyok, tegnap pont újságoltam a páromnak, de jó, nem volt hányingerem! erre egyszer csak, terhességem alatt először, kidobtam a taccsot:D
2013. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!