Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérkép, vizelet kérdés!...

Vérkép, vizelet kérdés! Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Vérkép:

fehérvérsejt 13,4

NEUT 81,9

LYMPH 10,2

NEUT absz 10,94



vizelet:

fehérvérsejt 6 látótér

vörösvértest 8 látótér

baktérium 151 látótér

fehérvérsejt 151 ul

vörösvértest 42 ul

cilinder 5 ul

baktérium 838 ul


2013. márc. 14. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvosodnak miért nem mutatod meg?Mi nem orvosok vagyunk.
2013. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Április 16-ra kaptam hozzá időpontot.
2013. márc. 14. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt le tudod ellenőrizni ha minden igaz: [link]
2013. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem a vizelet elég rossz:( Szerintem valami fertőzésed lehet, fvs, vvt, baktérium is van benne, lehet akár húgyúti fertőzés, vagy valami ilyesmi fertőzés.


Szerintem gyógyszert fogsz rá kapni.

2013. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahol csillag van a papíron az nem jó eredmény..ez nem azt jelenti hogy meg kell ijedned de ebből láthatod hogy bibi van
2013. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az emelkedett fehérvérsejt-szám fertőzésre utal,a vizeletedben levő baktériumok és társai pedig egyértelművé tesznek egy bakteriális húgyúti fertőzést.Erre nagy valószínűséggel antibiotikumot fogsz kapni.Nincsen valamilyen vizelési nehézséged,tüneted esetleg?A vérképedben nem szerepel CRP vagy WE érték?Mert az is utalhat gyulladásra.Ha panaszod van,ne várj a kapott időpontig,főleg ha babás vagy.Üdv:Tamy
2013. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az a helyzet hogy elég náthás vagyok, de tegnap reggel amikor a vérvételen voltam még nem volt bajom.
2013. márc. 14. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!