Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kislegény ki szeretne...

A kislegény ki szeretne bújni? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Ma kezdem a 37. hetet és éjjel ment a hasam, ami most sem az igazi. Enyhén hányingerem is van, plussz írtó fáradt vagyok és erőm sincs. A közérzetem is hagy kívánni valót maga után. Az étvágyam viszont határtalan. Teljesen meg vagyok "bolondulva". Szerintetek közeledik a nagy nap vagy simán csak összeszedtem valamit?
2009. szept. 15. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem, még nem szülni készülsz, kicsit korai..

Vigyázz magadra :)

2009. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez bármi lehet még, de ha betöltötted a 37. hetet akkor már hivatalosan sem koraszülött, teljesen ki van fejlődve a baba, ha megszületne sem lenne semmi baja. Ne aggódj.

Én is most kezdem a 37. hetet, és hiába reggeliztem, nem valami jó az étvágyam, de muszáj volt megennem a reggelit mert a ch diéta miatt fontos, de legszívesebben kiadnám...

Lehet hogy csak a frontok miatt érzed így magad, de ha fáj is a hasad, akkor figyeld hogy rendszeres-e.

Nyugi, még akár végig is egyben lehettek!

Könnyű szülést és sok boldogságot kívánok!

2009. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy a baba huncutkodik veled, és ki akar bújni, de lehet, hogy a frontok miatt rossz a közérzeted.

Egyébként én az elsőt 37. hétre szültem, makk egészséges baba :) Úgyhogy ne aggód, ha jön, de még akár végig is húzhatjátok!

2009. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát azért még szeretném ha legalább egy hétig bent maradna, de ha jönni akar se leszek nagyon nagyon megijedve, inkább meglepve. Programozoztt szászárra készülünk a 39. héten, mert harántfekvésben van a kis drága az elejétől fogva. Már teljesen erre "álltam rá". Kíváncsi leszek hogy alakul a napom, mindenesetre a párom beparázott. :-)
2009. szept. 15. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!