Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Hasonló tapasztalatokra...

Sos! Hasonló tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, tegnap barna folt volta a tisztaságimon, berohantunk az ügyeletre azt mondta a doki, hogy felritkulás van a méhen. Ma még hála istennek semmi sem volt! 3 órakor megyek az orvosomhoz ő is megnéz
2010. jún. 18. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A felritkulás rosszat nem jelent, az már a terhesség elején is van. Viszont nem nézte uh-n hogy mekkora a petezsák, van-e szívhang már esetleg stb?
2010. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem utrogestan-t írtak fel, attól pár nap alatt elmúlt.
2010. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kislányomnál volt ilyen, amikor 6 hetes voltam, elég nagy barna folt volt. A szonográfus megijesztett, hogy "háááát, nem szeretjük a barnázást!" Az orvosom megnyugtatott, hogy gyakori a dolog és a hormonális változás miatt van. Azt mondta, a vérzés+görcs a veszélyes. Most a 2-nál nem volt semmi pecsételés.
2010. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Van petezsák 8,3mm-es és benne az embrió kezdemény és van szívhang is.Utrogestant írt fel a doki,de megvárom,hogy az én orvosom mit javasol + 3x2 magneB6-ot.
2010. jún. 18. 11:34
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ugyanígy voltam/vagyok hétfő óta, akkor volt egy kis barna foltom. A dokinál vizsgálat közben bevéreztem, azóta "csak" barnázás, de nagyon ritkán és nagyon kevés, de azért én is aggódom. Én is utrigestant (2x1)kaptam és magneb6-ot kell még szednem 3x2-t. Szintén 7 hetes vagyok.

Szóval hétfő óta fekszem és várom, hogy minden rendben legyen. Csak kedden megyek újjabb vizsgálata. Majd írd meg, hogy mit mondott a doki!

2010. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

szurkolok, hogy minden rendben legyen mindannyiotoknál. ha van szívhang akkor az már klassz. az utrogestant nagyon jó, szedjétek csak, elmarad tőle a barnázás és minden. sok fekvés és pihenés, ne emeljetek nehezet, nem szabad sokat tartósan hajolgatni.

az utrogestant 12. hétig kell szedni és fokozatosan szabad csak abbahagyni!

jó pihenést!

2010. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!kedves utolsó előtti!Megnézett a doki ultrahangon és látott egy kis bevérzést amit ki kell feküdnöm.Utrogestant csak akkor kell szednem ha megint jelentkezne a barnázás.Hát egy kicsit izgulok,hogy minden rendben legyen,de azt mondta a doki,hogy ha fekszem és pihenek akkor fel fog szívódni!
2010. jún. 18. 20:12
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Akkor pihenj sokat, az tényleg nagyon sokat számít és ne idegeskedj, én is hétfő óta fekszem. Nagyon remélem, hogy mindkettőnkkel minden rendben lesz! Szorítok nagyon! :)
2010. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

18:29 vagyok. nekem is volt bevérzés, ettől függetlenül szedtem az utrogestant szakadatlanul.

elmúlt minden, vérzés azóta sem jelentkezett. én is sokat feküdtem, nem kell izgulni. :D

2010. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen volt először barnázás, utána már kis vérzés is. Akkor bementünk a kórházba és ott is tartottak egy hétig. Semmit nem írtak fel, orvosom még nem volt, mert korai terhesség, egy hét múlva terveztem az első vizsgálatot. Szóval nekem is bevérzés volt és mondták, hogy vagy felszívódik, vagy kiürül. Egy hét múlva elmúlt a barnázgatás, hazajöttem, aztán megint volt. Utána már saját dokihoz mentem és ő mondta, hogy ürülni fog és az jó is ha kiürül. Ez így is volt, a 12-ik hétig néha barnáztam, néha nem. Utána elmúlt végleg és most 32 hetes vagyok. Elvileg minden rendben...

Minden jót.

2010. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!