Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen normális ha ugy...

15 hetesen normális ha ugy fáj a derekam, hogy nem birok aludni, és sirni tudnék a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
3x1 MAgne B6-ot szedek. Táppénzen vagyok, ha néhány órát már talpon vagyok, a hasam alja is majd leszakad, olyan mintha szét akarna feszülni, illetve a derekam megfájdul, és egész nap ill. éjszaka is fáj. Volt valaki igy? Félek, nehogy valami baja legyen a babának.
2009. szept. 15. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

En 17 hetes kismama vagyok es ugyan ez a gondom, nallam kb 3 napja jott elo az iszonyatos derekfajas foleg a fenekem felett. :( Tegnap lefekves elott a ferjem jolmegmaszirozott, de sajnos ma reggel megint derekfajasra ebredtem. Beleneztem egy babas konyvbe amit a vedonotol kaptam es abba azt irja, hogy bizony van kismama aki szenved ettol mert egy bizonyos hormont termelunk ami a csontokat negpuhitja foleg a medence kornyeken, comboknal, es keszul a test a szulesre. Nyulnak a szalagok es lagyulnak tagulnak a csontok, ez kisugarzik a derekra is. Igaz, hogy ezt a masodik trimeszter vegetol irja, hogy esedekes de azt is irja, hogy sajnos van akinel egesz koran jelentkezik. Hidd el tudom min messz keresztul. :( Raadasul en dolgozom, most is itt ulok az irodaba es mar azt sem tudom, hogy forduljak a szeken, hogy jobb legyen.

Kitartast es boldog babavarast, nem tudom mit lehet sajnos ellene tenni.

2009. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebben az idoben nagyon szenvedtem en is ettol, nalam kb 3 hetig tartott, utana nem is jott vissza. A babanak ettol semmi baja nem lesz, szerintem a tested keszulget lassan ez annak lehet a jele.

1 eves kislany anyukaja

2009. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!