Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes eljárni szülésfelkészí...

Érdemes eljárni szülésfelkészítőre? Párotok is megy, neki is hasznos lehet? Hány alkalmas egy ilyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon érdemes és apával együtt! Neki is nagyon hasznos és neked is könnyebb, ha ő is tud mindent! A szülésen ha benntvan, akkor nem árt, ha tudja, hogyan tud segíteni, hogyan kell tartani téged, ilyesmik. Nálunk folyamatosan megy és addig jársz, amíg meg nem szülsz... Hetente.
2009. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az előzőnél jártam, de semmi haszna nem volt...annak épp. Lehet más tanfolyam színvonalasabb, de ez semmire nem volt jó... Amit kérdeztem-mert utánaolvastam sokmindennek, nem tudtak rá válaszolni...

A szülész mégis megdícsért, hogy milyen felkészült vagyok, nem sok ilyen anyukát látott még...

2009. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyik kórházban van ez?
2009. szept. 15. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az elsővel nem jártam, de most táppénzn vagyok és unatkozom, úgyhogy elmentem. Szerintem egy első szülőnek nagyon hasznos lehet, persze nincs összehasonlítási alapom, lehet mindenhol más. Én a II-es női klinikára járok, ott 12. hetes (évente 3x indul)és minden kedden van. Jók a témák, előre kiosztották, hogy mikor miről lesz szó, tehát lehet szemezgetni, nem kell minden alkalomra elmenni. Van szülőszoba látogatás is, beosztás szerint ki mikor szül. Orvosok beszélnek élettani változásokról, pszichológus beszél, uh-król van szó és légzéstechnikáról. Nekem nagyon tetszik, holott én tanultam nőgyógyászatot és szültem is már a klinikán, mégsem unatkozom. :) Nem mellesleg pedig telik az idő. ;)Minden alkalom után közelebb vagyok a kisfiam születéséhez. :)

Ja és természetesen apukák is járnak, vannak témák amiket kiemelten nekik mondanak!

Te hol fogsz szülni, hova járnál?

2009. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én pont a 2es klinikán, de ezek szerint lemaradtam az elejéről. Bár ha menet közben is be lehet kapcsolódni, mert nem egymásra épül az előadás, az nagyon jó!
2009. szept. 17. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ha lemaradtál. Be lehet csatlakozni bármikor. ;)

Ez a tematika, igaz tavalyi, de semmit nem változott.

[link]

Az első kettő neked kimaradt, de a többi még hátra van.

Mikorra vagy kiírva?

Ja még annyi, hogyha jössz, akkor lent a betegfelvételnél be kell jelentkezni.

Előző voltam.

2009. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor becsatlakozom én is, még van két hónapom.
2009. szept. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!