Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kényelmes nektek az...

Hogyan kényelmes nektek az együttlét?

Figyelt kérdés
16. héten vagyok, elég hasfájós, de a doki nem tiltotta a szexet. Kezd nőni a hasam, s vhogy nem találjuk a megfelelő pozíciót, nektek milyen póz vált be? Hogyan lehet egyáltalán nagy hassal "csinálni"? A baba nem érzi, de engem azért picit engem ez is zavar, mert mi van, ha mégis?? :)
2009. szept. 15. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzi, akkor örül neki, mert ő is kap az örömhormonjaidból.

Igazán nagy hassal lovaglóban, hátulról kényelmes. (legalábbis nekem) Esetleg oldalt, ha nem fekszik rosszul a baba.

2009. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ha a párod engedi a lovaglót..... nekem pl egyszerűen nem hagyja, mert a fejébe vette, hogy én akkor erőlködök, és hogy az biztos nem tesz jót, nem szabad nekem erőlködnöm ;o))
2009. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN meg már nem bírok levagolni XDElőlre nem kényelmes mert már nagy a Hasam,hátul gugolósban oedig már leszakadnak a lábaim...így marad a kutyuska:D
2009. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik pozitúra a legkényelmesebb?

Ahogy a pocak növekszik, egyre nehezebb lesz kényelmes pózt találnotok. Például a

közkedvelt misszionárius póz válik majd a legkomplikáltabbá a terhesség előrehaladtával. Az

első trimeszter után, a partner mindenképp tartsa meg felsőtestét a pocakod fölött, ne

nehezedjen rád, és tegyetek párnát a feneked alá.

Íme néhány kreatív javaslat:

- Lovagló póz a fekvő partneren. Ilyenkor nincs terhelés a pocakon és a behatolás

mélységét is tudod szabályozni.

- Lovagló póz az ülő partneren. Erős szék szükségeltetik.

- Oldalfekvős póz, a partner hátulról hatol be. A terhesség előrehaladtával, a mély

3 / 4Page 4


Szex a terhesség alatt

behatolás kellemetlen lehet. Ez a póz segít elkerülni azt.

- Oldalfekvős póz szemből. A hátad támaszd meg, egy párnával tompítva. A partner

testsúlya ebben a pózban sem veszélyezteti a pocakot.

- Kutya póz. Magáért beszél, a partner hátulról hatol be.

- Elfordított csípő póz. Féloldalt fekve fordítsd el a csípőd felhúzott lábakkal úgy, hogy a

partnered hátulról hozzád férjen. Lehetőleg támassz ki a lábaddal, és használjatok párnát is.

2009. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Újat nem tudok írni, de nálunk is a lovagló, kutya és az oldalt fekvős-hátulról behatolós módszerek váltak be.
2009. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Négykézláb vagyok az ágyon, a férjem hátulról hatol be, vagy ő is feltérdel az ágyra, vagy egészen az ágy szélére araszolok, és ő áll az ágy mellett. Mi nagyon szerettük mindig is ezt a pózt :) Nekem pocakkal egyedül ez az egy póz kényelmes, a többinél valahogy mindig nyomódik a hasikám.
2009. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még annyi vállt be, hogy felfekszem az ágy szélére, a férjem odatérdel, és így szemben is vagyunk, de nem nyomja a hasam.

27 hetes km

2009. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt is, most is a kutya :)

69 úgy, hogy ő van felül :)

2009. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
misszionárius póz tényleg jó, de úgy hogy ő térdel a két lábad között, nem "nehezedik" rád. Ha hajlékony vagy, esetleg foghatja a két lábadat is, amit felemelsz.
2009. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom azt mondják, hogy nem érzi a baba.

De én biztos vagyok benne, hogy igen és nem jó neki.

Pl sokat mozog sex előtt, azán abba hagyta, mintha "leütötték volna". Ő érzi a lökéseket és nem jó neki.


Az orgazmus pedig egy méh tevékenység, ez is egy fajta méh össze húzódás, ami nyomja a babát ugye, mert ő ott van bennt.

2009. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!