Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a ciklus vége felé esett...

Aki a ciklus vége felé esett teherbe, ugyan úgy az utolsó mensi első napjától számolták a terhességet?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes, de ahogy megfigyeltem, elvileg nekem össze vissza van peteérésem. Általában 5 hetesek a ciklusaim és ha mondjuk a ciklus 3.vagy 4. hetében esek teherbe nem a 14.napon akkor is ugyan úgy számolják a terhességet mint normál esetben? De akkor több hetes eltérés van, ez nem baj?
2013. márc. 14. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod a napját, amikor teherbe eshettél, akkor vonj ki belőle 14 napot, és diktáld be azt, mint a mensid első napját.
2013. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 21. napon estem teherbe, és azt csináltam amit az első írt (tuti biztos voltam hogy akkor jött össze). Így a kiírt napon spontán született, egyébként pedig már lehet hogy rég megindították volna.... áldom az eszem emiatt.
2013. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
én a 30. napon estem teherbe és voltam olyan hülye hogy mindenhol megmondtam az utolsó mensimet, ezért mindig magyarázkodni kellett hogy de hát én nem annyi hetes vagyok. Azért persze elhitték, csak macera volt.
2013. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első terhességemnél még nekem is hasonló volt a helyzetem. Mindössze annyit tettek, hogy az ultrahangon megállapítottak szerint határozták meg a szülés várható időpontját, nagyjából a 8-9. héten. Nem tévedtek (pedig ez még 2002-ben volt), a lányom 2 nappal a kiírt időpont előtt született.
2013. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!