Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS. Volt masnal is, hogy 6-7...

SOS. Volt masnal is, hogy 6-7 het korul elkezdett verezni es megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Nem pottyozok kicst erosebb,hol barnabb,hol pirosabb,hol erosebb,hol gyengebb. Voltunk a surgossegin UH-n es mindent rendben talaltak ver a baba szive es nem lattak semmi elvaltozast. Akkor minek koszonhetem ezt? Ma lesz 6.napja,de a menszim meg nem lenne esedekes. Koszi szepen.
2009. szept. 15. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nyugodj meg!

Nekem a 9.héten volt vérzésem és barnázásom utánna.

Nekem is rendben volt minden uh.n.Hematoma volt a ludas ami egy kis vérömleny..Ki fog ürülni csak feküdj szigorúan ne emelj ne sexelj és nem szabad forro vizbeb fürdeni...És ne idegeskedj....nekem majdnem a 13.hétig eltartott a vérezgetés barnázás.De inkább barna volt.

De a doki mondta is hogy kb 1 hónap mire teljesen kiürül..

Már jól vagyok lassan a 18.hetet taposom...

Ne aggodj semmi baj nem lesz.

Neked nem mondtk mitől van?Nem láttak hematomát??

És mit mondtak mit csinálj??

Pihenj sokat!

2009. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezert vagyok ketsegbe esve,mert annyit mondtak UH-n,hogy nem latnak semmit,a baba jol van. es azt sem mondtak,hogy pihenjek vagy valami. Hat ez az angol egeszsegugy. :( Egy masik ember is hematomara tippelt nekem,de mondom semmit nem lattak UH-n. De ha az lenne,akkor jo jel,ha verzek? azt jelenti,hogy kiurul? koszi szepen
2009. szept. 15. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem azt mondta a dokim az a jó ha vérzel és barnázol/a barna is alvadt vér/

Mert akkor ürül ha nem véreznél vagyis nem kifele távozna el hogy látható is akkor befele távozna ami belső vérzést jelent!Az meg nem jó!!!

Igy jó hogy távozik nekem azt mondta a dokit hogy a kismamát zavarja a babát nem...

Ne aggodj.Valamitől van a vérzés és ugyan nem vagyok doki de tuti hematoma.

Szoval pihenés ha teheted csak feküdj olvass lazulj el.

Tudom nehéz lesz de kibirható...én is nagyon szenvedtem mert én is állandóan mentem volna..

JA ÉS A LÉNYEGET KIHAGYTAM 3X2 MAGNE B6 OT SZEDTEM ÉS 3X500 MG C VITAMINT!!!Segit összehuzni az ereket a magnézium pedig nem engedi hogy görcsölj ami fontos.

Nem tudom nállatok milyen van de szedjél magnéziumot és c vitamint!!szoval vitaminok fekvés nuku sex és ne emelj max 1 ásványvizes üveget és nem szabad forró fizben vagy túl melegben még zuhanyozni sem...a fürdést én kihagytam csak zuhanyoztam!

De angliában ilyen rossz a tájékoztatás???

Nem gondoltam volna.

Ha kérdéset van irj nyugodtan!!!

Igyekszem irni!

Boldog babavárást és hidd el nem lesz semmi baj dokim azt mondta nagyon sok embernél előfordul!!!

Ha gondolod irj privit levelezhetünk.

2009. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom en 1000es c-vitamin pezsgotabit szedek,meg terhes vitamint,de akkor lehet kulon szedek melle meg Magneziumot. Az a baj,hogy sajnos olyan munkat vegzek,ahol egesz nap allnom kell,egy raktarban,mondjuk nehezet nem kell emelnem. Nem tudok neked privit irni,sztem nincs beallitva az adatlapodon,hogy irhassanak neked privat e-mailt. Ha sikerul beallitani,akkor irok neked. :) Megegyszer koszonom szepen.
2009. szept. 15. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! én is vérezem 6 hetesen. nekem is hematoma volt. bent is tartottak a kórházba feküdnöm kellett meg gyógyszert írtak fel hogy meg maradjon a baba.(duphaston) most10 hónapos gyönyörü egészséges kisfiu
2009. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok ismét!

Jajj irasd ki magad nem szabad ilyenkor melózni!!

Nem tudod megoldani hogy legalább 2 hétig betegácsiban legyél??

Melőhelyen gondolom nem tudják hogy babát vársz nem kell megmondani találj ki valamit hogy megfáztákl stb..

Nehogy dolgozz és emelgess!!!

az én emil cimem monikabarnana@gmail.com ide bármikor irhatsz!!!!És drukkolok hogy ne legyen gond!!!

2009. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,de tegnap meloba elment a baba,epp pisi kozben. :( Tuti az volt,1 nagy verdarab,olyan gumi szeru,kb mint a tenyerem akkora volt,majd utana 2 oran keresztul omlott belolem a ver es mintha kicsi szovetdarabokat is lattam volna. :( Penteken kell mennem UH-ra. Itt amugy angliaban nem irnak ki betegszabira. Ugy vannak vele,ha ilyen fiatal terhesseg es el akar menni,akkor menjen.
2009. szept. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!