Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes kismami vagyok, és...

16hetes kismami vagyok, és nagyon aggódom a pocim miatt! Ha baj lenne vele akkor azt érezném ugye? A vetélés kockázata már kevés ugye?

Figyelt kérdés
Mikor mozdul meg először???Első baba!!Ne nézzetek butának! Köszönöm szépen!!!
2013. márc. 16. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, én is első babás vagyok, május 21-re vagyunk kiírva, én egészen konkrétan, amikor teljesen biztosra tudtam, hogy a kisfiam a mocorgás oka, és még kívülről is látható volt, 20+4 napos voltam! :-) szóval semmivel nem vagytok elkésve, ne idegesítsd magad, tényleg nem tesz jót, sajnos nekem is volt rossz időszak, mert méhlepénybiopsziára kellett mennem down-kór gyanú miatt, szerencsére minden rendben, de azóta is tartok tőle, hogy az akkori sok sírás, idegeskedés árthatott neki, kockázat, baj mindig lehet sajnos, de ne foglalkozz ezzel, koncentrálj a picire és a boldog babavárásra, 30+4 hkm
2013. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor megmozdulhat. Olyan hamar eljön... A rosszra meg ne gondolj. És ne olvasgass rémtörténeteket.
2013. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen még nem is nagyon látszódott a pocim, mintha csak felszedtem volna 1-2 kilót... 19 hetesen éreztem először mozogni, és 21-22 hetesen látszódott kívülről a mozgás. Ha dokihoz rendszeresen jársz, és a eredményeid rendben vannak, akkor nincs miért aggódnod.

34+6 hkm

2013. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ma vagyok 16 hetes, és nem érzek magzatmozgást. Mondjuk nem is várom túl korán, mert mellső fali a lepényem, olyankor kevésbé érezni sajnos.


Első terhességemnél 20 hetesen éreztem először, pedig ikreket vártam, és mindenki mondta, hogy húúú, az ikresek korábban megérzik. Na én kivétel voltam...


Ne aggódj, az átlag félidősen érzi meg először, van, aki még később is. És igen, már jóval kevesebb a kockázat a vetélésre. Jó babavárást!

2013. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, már elég kicsi a vetélés kockázata! Ne izgulj, biztos minden rendben lesz! Innentől kezdve kb. a 20 hétig bármikor megérezheted az első rugikat!
2013. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aaz én kisbabámat 17 hetesen éreztem először.
2013. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!