Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babának már hallható a...

Ha a babának már hallható a szívhangja akkor már a vetélés kockázata 2%? Ez igaz? Vagy butaság? 8h kismama!

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha a babának van szivhangja, akkor az annyit jelent, hogy a vizsgálatkor élt.

Hogy egy esetleges vetélés mikor következik be, az ettöl teljesen független, semmivel sem kevesebb az esély rá, mint elötte.

2013. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ez igy nem igaz. Nem lehet szazalekra pontosan megmondani, hogy mennyi eselye van a vetelesnek, mert annyira valtozo es olyan sok a befolyasolo tenyezo. Barmikor lehet gond, az utolso pillanatban is.

Az viszont teny, hogy a legtobb veteles a szivhang megjelenese elott tortenik, raadasul sok terhesseg még azelott szakad meg, hogy a terhes no eszrevenne hogy terhes. Szivhang utan a masodik merfoldko a 12-13. het, onnantol megint csokken a veteles eselye, de sajnos meg igy sem 2%, es nem is lehet szazalekban kifejezni.

Mindenki gondol ilyenekre, en neha azon kapom magam hogy total belemelyedek, de olyankor gyorsan csinalok valami mast amire koncentralni kell hogy eltereljem a figyelmem :D

Boldog babavarast!

2013. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron 11+3 hetesen vették észre , hogy már kb 2 hete nem él... :-/ a 8+3 hetesen voltam UH-n előtte, akkor még a papírforma szerinti mérete is nagyobb volt a korához képest. :-/ Szóval erre nincs szabály..

A műtétet végző doktornő azt mondta 35%-nak az első 12 hétben, ha elmegy a baba...

2013. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem. Nekem 36 hetesen "nem lett" szívhang.
2013. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam ilyet, de nem tudom, mennyire volt megbízható az infó.
2013. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés. Szívhang már elég korán van, és a vetélés kockázata csak a 12. hét után csökken le!
2013. febr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!