Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön lesz két hete,...

Csütörtökön lesz két hete, hogy műtéti beavatkozással fejeződött be a terhességem, sajnos a panaszaim ma is meg vannak, fájnak a melleim, szurkál a hasam, stb, ma csináltam egy tesztet és pozitív lett, akkor most ez mi?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Együttérzek veled, nekem 10 hete volt. Kb 2 hétig erősebb terhességi tüneteket produkáltam, mint a két végig kihordott terhességem alatt. És a HCG sokára ürül ki a szervezetedből, még bőven benne van az emlék.

Kitartást! :o)

2008. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt. A tünetek még egy darabig megmaradnak és a terhességi hormon majd idővel kiürül. Én is kívánós voltam, fáfta mellem és a pocakom is olyan volt, mintha még terhes lennék.
2008. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a hcg szinted. az akkor nö mikor benned sejt növekszik. a terheség alatt nöta hcg ez amit kijelez a teszt is. gondolom a 2 hét alatt még nem ment le a hcg szinted, ez nem jelenti hogy terhes vagy csak azt hogy idö kell míg a szervezeted vissza áll. ezért húzodik amelled´is a hormon szinted sincs még rendben.

pl a barátnömnek terhes érzése volt. elment a dokihoz aki korai terheséget állapított meg, és 2 nap múlva vissza rendelte. a hcg szint 2 naponta duplázódik, így két nap múlva pont 2x-e kellett volna lennie de ugyan annyi volt, így a doki egy elhalt petesejtet gondolt ami ki is jött egy menzesszel. de hogy ilyenkor mennyi idö mig le megy hcg szint nem tudom.

2008. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is volt tavaly májusban egy műtétem! nagyon sajnálom,hidd el nekem,és fel a fejjel,minden rendbe lesz. csak még annyit,hogy nekem utána egyáltalán nem volt semmi panaszom,és semmi terhességi érzésem. de persze ez nem jelenti azt,hogy az én esetem volt a normális. fel a fejjel,minden rendbe lesz.
2008. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!