Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Cseh Erikáról vélemények?...

Dr. Cseh Erikáról vélemények? Szült nála vki mostanában a SOTE II-n? Leírnátok részletesen, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés
Köszi!
2009. szept. 15. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly ősszel szültem nála akkor még Kistarcsán volt.

Nagyon jó orvos segitőkész és figyelmes.A hátránya hogy a magánrendelésen sokat kellett rá várni de a szülésemre a nyaralásáról utazott vissza hozzánk,és eleétől a végéig velem volt.

Rosszat nem tudok róla mondani csak jót, és ami a lényeg hogy nem pénzorientált!!Bár ő volt a fogadott dokim,nem kötötte ki a tarifát igy magam dönthettem el hogy mennyit adunk neki.

Csak ajánlani tudom!

2009. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
S megkérdezhetem, hogy mennyit adtatok neki?
2009. szept. 17. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen hát miután a magánrendelés sem volt olcsó, a szülésre nem volt 100.000ftunk.Igy ő kapott 50et,a szülésznő 20at.

De ennek a 6hetes kontrolon szintén nem éreztem hátrányát.

2009. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!