Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek 18hetes terhes...

Mit tegyek 18hetes terhes vok, és rettentően viszket a bőröm, rendszeresen testápolózom, de semmit sem segít!?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
El fog múlni idővel a viszketés, még most az elején viszket sokat, ahogy nyúlik a bőröd. A testápolózás jó. Én testápolót és még rá babaolajat használok. A mellemet nem kentem és sajna meg is jelentek a csíkok rajta...
2013. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, amióta babaolajjal kenegetem javult egy kicsit a helyzet.

19h

2013. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hol viszket??Mert ha csak a hasadon,akkor csak nyúlik a bőröd,és ez természetes,hogy viszket.De ha az egész tested viszket nagyon,akkor mindenképpen szólj róla a dokidnak,mert epepangás is fennállhat ilyenkor.


32+4 hkm

2013. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lábaim, karjaim, pocim és a hátam is!
2013. márc. 16. 18:57
 5/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Orvos!!Majd ő megmondja,hogy mi ez pontosan,de szerintem epepangásod lesz,de persze én nem vagyok orvos.Hétfőn menj el dokihoz mindenképpen!

2013. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem csak a pocim viszketett. Máshol nem, így ebben a formában nem volt korrekt a válaszom.
2013. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 16. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok/voltam mint te. 17 hetes vagyok, úgy 1-2 hete hagyott alább a viszketés, azt hittem megveszek pedig kenegettem rendesen az egész testemet. Én nem rohantam orvoshoz mert azt gondolom ez is terhességi tünet a hormonok miatt, és kezd is alább hagyni.
2013. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem sötét a vizeletem ebben az esetben is lehet epepangásom?
2013. márc. 16. 19:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt epepangásom, nem volt sötét a vizeletem. Csak vérvétellel tudják megállapítani, a májenzim értékeket kell nézni (háziorvos, nőgyógyász is elküldhet).
2013. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!