Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes bő folyás meddig tart?

Vizes bő folyás meddig tart?

Figyelt kérdés
már kb 2 hete van néha meg is ijedek mert érzem ahogy folyik és olyan mintha hűű de sok jött és mikor megnézem mégse olyan sok és picit nyálkás olyankor megnyugszom hogy nem magzatvíz de elég már a sok kis pánikból méhszájam 3100 második baba össze függ vajon a dolog jövő héten megyek dokihoz addig kíváncsi vagyok tapasztalatokra is köszi
2013. márc. 16. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már rég elmentem volna orvoshoz ezzel!
2013. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 25. héten jelentkezett ez ( látványosan), és egyre több mennyiség. Közben volt egy negatív kenetvételem és több vizsgálatom, szerencsére semmi gond.


Nekem is második baba, és én sem emlékszem hogy az elsőnél ennyi lett volna.


Ne pánikolj, figyeld magad. Ha magzatvíz lenne, az jóval több mennyiség- nekem az első szülésem ugyanis így indult be.


A kommentem nyilván nem vált ki egy orvosi vizsgálatot, de nem esett nehezemre normális hangnemben válaszolni, elvégre nem tudományos magyarázatra hanem tapasztalatokra vonatkozott a kérdés.

2013. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt ilyen a terhesség alatt.
2013. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,igen tapasztalatokat szerettem volna mint ahogy írtam orvoshoz jövő hétre már van időpontom és ha úgy látnám hogy baj van már rég elmentem volna ,nekem is az első szülés magzatvízfolyással indult ,és gondolom a szivárgás is folyamatos lenne ,még egyszer köszi és minden jót nektek .
2013. márc. 17. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!