Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy pocisok 30 hetesek...

Nagy pocisok 30 hetesek vagyunk a manoka anyira rugdos hogy bepisilek, szinte felorankent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy pocisok 30 hetesek vagyunk a manoka anyira rugdos hogy bepisilek, szinte felorankent. Mar anyira zavar a dolog hogy orankent atazok (bar Tena betetet hasznalok) hogy a parom azt mondta viccbol hogy jobb lenne ha pelenkaznam magam. En is fontolgatom a dolgot de annyira szegyelem. Mit csinaljak?
2013. márc. 17. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

az enyém is örökmozgó volt, ismerős a bepisilős szitu :)

nálam az bevállt, hogy "ringattam". vagyis állva egyik lábamról a másikra lépegettem, hintáztattam. olyankor elcsendesedett.

2013. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én beszéltem vele és bekopgtam hozzá és kértem, hogy menjen egy picit arrébb m,ert anyának nem jó. Mondjuk én amúgy is nagyon sokat beszéltem neki a terhesség alatt így már ha kértem többségében abba maradt az a tevékenysége. A másik megoldás, testhelyzetet váltasz, hogy hátha megmozdul úgy, hogy már ne a hólyagodat nyomja. Más ötletem nincsen sajnos. :(
2013. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En is sokat beszelek hozza, es mintha hallana hogy ne roszalkodjon. Csak az a baj hogy o reggel 5-kor is aktiv amikor en alukalok ... Meg az autozast sem nagyon szereti , en minden nap 50 merfoldet megyek a munkahelyemre, ha forgalmi dugo van 2 es fel ora is lehet es ilyenkor a manoka roszalkodik... en megertem de ez van
2013. márc. 17. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni! Szülés után megoldódik!
2013. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüljünk meg minél hamarabb :D:D Viccet félre téve sajnos nem sokat tudsz csinálni a beszélgetésen kívül.Én max még annyit szoktam, hogy kicsit erősebben simizem a pocakom és akkor odébb megy, de kicsit később folytatja... Nekem is éjjel is rugdos folyamatosan, tegnap óránként kint voltam a wc-n, mert annyira rugdosott.
2013. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, én 34 hetes vagyok, be még nem pisiltem, de sokszor közel vagyok hozzá, és szinte állandóan kell mennem, éjszaka is. ennyi idősen már elmozdulni se nagyon van helye a babának, hát sajnos ki kell bírni még azt a pár hetet így. :-( Tena nekem is van itthon, még nem használtam, de lehet hogy 1 óránál hosszabb útra már nem indulok el nélküle.
2013. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!