Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahang hasi vagy...

12 hetes ultrahang hasi vagy hüvelyi? A folsavat lehet egész terhesség alatti szedni?

Figyelt kérdés
Elölre is köszi:)
2007. szept. 13. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Hasi ultrahang a 12 hetes. A folsavval kapcsolatban nem tudok semmit írni én nem használtam.

sok sikert a babához!

2007. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 12 hetes hasi uh. A folvasavat lehet szedni végig bár szerintem a vége felé már nem kell. Inkább az elején van jelentősége.
2007. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12heti uh hüvelyi volt.27hetes kismama:)
2007. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasi ultrahang, ha jól tudom, csak az első a hüvelyi, legalább is nekem nyolc hónap alatt csak akkor csinálták így, bár azt nem tudom, hogy az elkövetkező másfél hónapban fognak-e.
2007. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! szerintem attól függ, hogy mennyire vastag a hasfalad /egyéni vélemény/.A barátnőm is és én is egy helyen voltunk 12 hetes ultrahangon, ugyanannál a dokinál, nekem hasit csinált, neki hüvelyit. De előtte vele is próbálkozott a hasival. Ő erősebb testalkatú.

A folsavat én a 12.hétig minden nap szedtem, mostmár csak ritkán bekapok egyet, ártani nem árt! Gratula a babához!! 18 hetes kismama

2007. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hasi vagy hüvelyi nem a terhesség hetétől függ, szvsz.

A folsavat nyugodtan lehet szedni, de az első néhány hét után (miután a baba gerince bezárult) már nincs olyan nagy jelentősége.

2007. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!