Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két előző terhességemnél...

Két előző terhességemnél egyszerűen nem mertem szeretkezni, mert aggódtam, hogy árthatok ezzel a babának. Mit tehetnék, hogy most más legyen?

Figyelt kérdés
Nem a szexet nem kívántam, hanem nem mertem szeretkezni. Ez vsz. annak volt betudható, hogy az első terhességem legelején kórházba kerültem vetélésgyanúval. Onnantól kezdve folyton attól féltem, valamivel - pl. a szexszel - ártok a babának. Ettől függetlenül azért igyekeztem rávenni magam a dologra, meg megoldottuk máshogy, de sem nekem, sem a páromnak nem volt jó ez az állapot. A második terhességemnél már valamivel lazább voltam ezügyben. Most újra babát várok, és még mindig bennem van ez a félelem. :(
2013. márc. 17. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
mi nagyon sokáig el voltunk tiltva mindegyik terhességnél és mikor már lehetett akkor félve volt a dolog de aztán megnyugodtam hogy ha az első babánk rendben megszületett akkor most sem lesz másképp és mikortól már lehet csak óvatosan de nem félve benne vagyok a dologba ,nyugodj meg te is semmi baja nem lesz ha házas életet éltek viszont ha nyugodtabban lennél beszéld meg a pároddal hogy nagyon óvatosan csináljátok :-))).
2013. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi minden terhesség alatt végig éltünk házaséletet (az elsőharmadban picit óvatosabban, aztán a megszokott módon), mindig rendben volt minden.
2013. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem mondott semmit erre vonatkozóan,

hogy nem lehet, akkor lehet, de ne túl gyakran

2014. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó, de a kérdés már jóval több, mint egy éves. :)

Túlzásba nem estünk terhesség alatt, azóta bepótoltuk már. ;)

2014. júl. 16. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!