Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi látszik ultrahangon az 5....

Mi látszik ultrahangon az 5. hét végén?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg tesztek alapján, hogy várandós vagyok. Nagyon boldogok vagyunk és be vagyunk sózva :)))

Mit fogunk látni az 5. héten? Az orvos már meg tudja állapítani biztosra, hogy minden rendben van?

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?


2013. márc. 18. 08:26
 1/8 Kelemen Szabina ***** válasza:
15%

Én is 5 hetes mentem el , és ott petezsákot latnak annak megméri a méretét es utána végülis nekem azt mondta 6 hetes vagyok. Ennyit, de ne hagyd hogy előtte megvizsgáljon a székébe merr attól elvetélhetsz. Mond az orvosnak ultrahangra jöttél csak, mert pozitívat teszteltél. én után 2 hét mulva visszamentem már szívhangja is volt. Gratulálok

17 hkm

2013. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 hetesen nálam is csak petezsák látszott, így két hét múlva hívott vissza ellenőrzésre. Akkor már szívhang is volt :-)
2013. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 18. 08:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem sok minden. Petezsák, vagy még az sem.
2013. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam 4 hét 5 naposan semmit nem láttak, 5 hét 5 naposan petezsákot. szóval készülj fel, hogy lehet semmit sem fog látni, és akkor ne legyél elkeseredve nagyon, mert ilyenkor nem biztos, hogy látszik már valami.

Normál vizsgálattól pedig nem lehet elvetélni. Viszont tapintással már érezheti az orvos, hogy a méh meg van kicsit duzzadva, ami szintén a terhesség jele.

2013. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetesen voltam. A legfontosabb kérdés ilyenkor, hogy méhen belüli-e a terhesség. Ennek a tényét állapította meg, illetve nálunk az embrió is látható volt. Sőt az is látszott, ahogy pulzál a szíve. Szívhangot nem hallgatott, csak annyit írt a papíromra, hogy szívcsőpulzáció sejthető. De ez betöltött 5 hetet jelent, tehát a 6.héten volt. Utána 7 hetesen voltam egy másik orvosnál, ő már szívhangot is hallgatott.
2013. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Timcsikusz ***** válasza:

én 3.babaámat várom de mindíg minden "terhes vagyok"gyanumnál a soki első dolga a sima kézi vizsgálat volt.

sztem ez nem kívánságműsor hogy ne kérjen ilyet.

azzal kezd utána ha ú ugy gondolja csinál UH-vizsgálatot is.

ne izgulj nem vetélsz el ha megvizsgálna.

nekem sem látott 5 hetesen csak petezsákot.

12HKM

2013. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En csak mult héten mentem el, akkor toltottem a 8. hetet. Nem bírtam volna ki, ha azt mondja, hogy nem lát semmit. Az elsonél 6 hetesen mentem el és azt mondta, hogy nem nagyon érez semmit. Egy honap mulva hívott vissza, akkor már minden meg volt :)
2013. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!