Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogtátok fel, éltétek...

Mikor fogtátok fel, éltétek úgy igazán bele magatokat, hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt teszteltünk először pozitívat. Mára erősödött. De úgy érzem, még minden olyan bizonytalan, pedig vak is látja a második csíkot. Nagyon zavaró tüneteim még nincsenek. Nektek mikor jött el az a pont, amikor leesett, hogy tényleg babát vártok? Mikor hittétek el és nem paráztatok azon, hogy nem fog megjönni? Az aggodalom, hogy minden rendben van elmúlik majd valamikor?
2013. márc. 18. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
hát én a 8. hétben vagyok, de még mindig olyan "jóóó majd meglátjuk, mi lesz a 12. heti UH-n" érzésem van, nem merem elhinni, persze úgy élek, és vigyázok rájuk, ahogyan kell, de még egyelőre csak erősen drukkolok, hogy mindenki rendben legyen:) talán a 12. héten már jobb lesz? nem tudom:)
2013. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én újra és újra feleszmélek, hogy "anyuka leszek!" és mondom férjemnek is, hogy "babánk lesz, nekünk tényleg babánk lesz!".

Tegnap voltunk a nagybevásárláson a Babaszafariban, úgyhogy a fürdőkádon kívül már szinte minden megvan.

23 hkm

2013. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdem igazán felfogni, a lányom 2,5 éves. :)

Na jó, persze már előbb is, de komolyan mondom ez egy érési folyamat. Nem lehet egyik percről a másikra felfogni, elhinni. Amíg a pocakomban volt, addig az számomra egy felfoghatatlan élmény volt, el sem hittem, aztán hopp megszületett és csak néztem, hogy "jééé, ő az enyém?"

Utána pedig hónapról hónapra együtt a babával éreztem rá igazán, hogy anyuka vagyok. :)

2013. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.Hát nekem az első pillanattól kezdve hihetetlen volt,hogy babánk lesz,pedig tervezett gyerek volt!!De még is amikor megláttam,hogy 2 csíkos lett a tesztem,leültem,és egyszerre kapott el az öröm,az izgatottság,a félelem,és a bizonytalanság.Nem is tudtam addig,hogy ennyi mindent érezhet egyszerre egy ember.És egy kicsit sem túlzok amikor azt mondom,hogy még most is van olyan pillanat amikor feleszmélek,hogy te jó ég,már csak pár hét és a karjaimban lesz a kisfiam :) Néha még a párom sem akarja elhinni még most sem,hogy apa lesz :) És most már így a vége felé robogva egyre türelmetlenebbül várjuk,hogy elrepüljön ez a pár hét,és végre valóságos legyen az egész :) Én egyébként jobban az első 12 hétben izgultam,hogy minden rendben legyen a babámmal,aztán kicsit alábbhagyott az izgalom..persze most újra előjön az aggódás,hogy jaj Istenem csak minden rendben legyen szülésnél,hogy komplikáció mentes legyen a szülés és egészséges babának adhassak életet!! :)

Gratulálok neked a babához,és gondtalan babavárást és majd könnyű szülést kívánok :)


32+6 hkm

2013. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én az ultrahangok után szoktam beleélni magam. mikor láttam az elsőn, hogy dobog a szíve, majd a 12 hetesen, mikor már baba kinézete volt :)

mivel érezni nem érzem még, hogy a pocakomban van, ezért most várom a következő uh-t, hogy újra felerősödjön bennem az érzés, hogy anya leszek :)


sokat nézegetem a 12 hetes uh-n készült képet, s az jót tesz, hogy még, ha nem is érzem még a mocorgását, ott van a mi kis picikénk :)


15hkm

2013. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én nagyon nehezen fogtam fel és éltem bele magamat abba, h babát várok!talán még most sem hiszem, h ő már télleg velünk marad!(két vetélésen vagyok túl)Az első trimesztert végig aggódtam és rettegtem, h őt is elveszítjük!Mostmár, picit azért beleéltem magam, főleg h már rendesen látszik a pocakomon, h babát várok :) De még mindig bennem van a félsz, h csak nehogy baj legyen!Nagyon féltem és szeretem már most őt :)

15hkm

2013. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, a vajúdás utolsó egy-két órájában fogtam csak fel igazán, hogy nekünk most tényleg kisbabánk lesz! :-)

(azóta a 3.-at várom) :-)

2013. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy igazán? Talán, amikor kibújt és a kezembe adták. Bár még akkor is furcsa volt... Most a hatodikat várom, és most is ugyanolyan "felfoghatatlan" (jó értelemben persze)...
2013. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!