Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamik, akiknel...

5-6 hetes kismamik, akiknel verzes, barnazas jelentkezett! Hogy erzitek magatokat (lelkileg is)? Milyen kezelest, utasitasokat kaptatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
4+3-nál, akkor már tudtam, hogy ez baba, volt egy barna foltom, másnap orvoshoz mentem, ő nem látott semmi bajt, kaptam azért a biztonság kedvéért utrogestant, azóta semmi, lekopogom! 6 hetes vagyok ma
2013. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen véreztem be, majd barnáztam. Gyógyszert nem kaptam, hazaengedtek, nem kellett befeküdnöm a kórházba, de azt mondták, hogy otthon úgy feküdjek, mintha kórházban lennék. Tehát szigorú fekvés, semmi terhelés, szex 0. 6 hétig feküdtem. Aztán a 12.heti uh után a szigorú fekvést felváltotta a sok pihenés. Lelkileg nagyon megterhelő, hiszen nem tehetsz semmit, csak fekszel, pihensz és reménykedsz. Mindenki vigyázzon nagyon magára, és minden rendben lesz. ☺
2013. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5+3 hetesen barnáztam még aznap fogadott az orvosom szigorú fekvés és duphastont írt fel. Most 7+1 hetes vagyok és még mindig feküdnöm kell!
2013. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az első 16 hetet végigizgultam. Amikor csak tehettem és gyanús dolgot éreztem a bugyimban, rögtön mentem a mosdóba és leellenőriztem, hogy csak sima folyás-e. Aztán még a 18. hétig szintén izgultam néha. Most már 20 hetes vagyok és nyugodt. :)
2013. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 12. hétig toltam az utrot, itt alszik a kis cuki mellettem. 3x2-t használtam, dolgoztam mellette, reggel-este feküdtem utána 10 percet, napközben nyilván nem.


Rossz volt, de ki lehet bírni.


Boldog babavárást!

2013. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor ennyi idősen barnáztam, hormonpótlást és magnéziumot kaptam.
2013. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jubilee ***** válasza:
5+6 napos vagyok. 3. gyerkőc, az első kettőnél nem volt ilyen problémám. Megvisel, nagyon. Rettegek, hogy nehogy baj legyen. Duphastont kaptam, 2x1-et kell szedjek, ezen kívül más utasítást nem kaptam. Próbálok pozitívan gondolkodni, meg pihenni, amennyit tudok, de holnap kezdődik megint a munka.
2013. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!