Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt hematómája,...

Akinek volt hematómája, mennyi idő alatt szívódott fel? Van itt olyan, akinek nagyon sokára? Nálam már 7 hete szinte semmi változás, nekem meg fogy a türelmem.

Figyelt kérdés
Pedig szinte egész nap fekszem...

2013. márc. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen derült ki, a 12. heti uh-n még ott volt, a 18. hetin viszont már nem. Tehát valamikor a 12. és 18hét között szívódott fel. Azt nem tudni pontosan mikor, de elég sokáig tartott így is. Van akinek pár nap alatt eltűnik.
2013. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 4,5 hetesen véreztem, utána már ott volt mindig a haematóma. 12 hetesen kérdeztem a dokit, hogy ez nem okozhat-e gondot, de azt mondta, ne is törődjek vele, mert ennyi idős terhességnél már nem lesz baj belőle, az is lehet, hogy végig ott marad, de nem kell vele foglalkozni. Most vagyok 34 hetes.
2013. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nálam az a baj még pluszban, hogy a hematóma és a méhlepény összeért és hematóma leválasztotta a méhlepény szélét. Ezért nagyon jó lenne, ha minél hamarabb felszívódna, különben még jobban leszedi...

Addig kell feküdnöm, amíg el nem tűnik. Eléggé meg vagyok ijedve, egy rossz mozdulat és kész... :(

2013. márc. 18. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen bevéreztem, azt mondták haematóma volt, csoda hogy a baba megmaradt. Szigorú fekvés ellenére a 7. héten megint elöntött a vér, de a baba jól volt. A 12. heti uh-on kiderült hogy nem haematóma okozta a vérzést, hanem a méhlepény tapadt túl mélyen, rálógott a méhszájra. Ezzel megint csak pihi, de feküdnöm már nem kellett. A 23. héten mondták ki, hogy már jó helyen van és nem lesz vele gond. Közben rossz afp miatt amniót is csináltatnom kellett. Mondhatni végigbőgtem eddig terhességet.

Sok erőt, kitartást és jó egészséget kívánok nektek :-)

Fel a fejjel!

32 hkm

2013. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8 hetesen derült ki, mert barnázgattam. A 12. uh-on már nem látszott.

Pihenj sokat, ne idegeskedj! Nem lesz semmi baj!

2013. márc. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!