Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, tapasztaltatok ti...

Kismamik, tapasztaltatok ti is ilyen tüneteket? Rendben volt minden? Keressek másik orvost vagy várjak türelemmel? Nagyon nagyon szeretném ezt a kisbabát.

Figyelt kérdés
Éjjel elviselhető, mégis ijesztő görcsökre ébredtem fel. Gyorsan elmúltak, vissza tudtam aludni, reggel barnás színű folyást tapasztaltam. Elmentem nőgyógyászhoz, ahol megállapították, hogy 9mm-es nagyságú petezsákom van, egyelőre babócát nem látni benne. Az orvos semmilyen gyógyszert nem írt fel, türelemre intett, jövőhéten kell visszamennem. Egésznapos hányinger, érzékeny mellbimbók, fájdogáló alhas, állandó pisilési inger, így töltöm napjaimat.

2013. márc. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Babát vársz de hogy az UH is lássa várni kell még:) ne aggódj:)
2013. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az orvos hagy maga után némi kivánni valót. A barnázás nem játék. Szoktak ilyenkor duphastont vagy utrogestant adni és magnéziumot. A magnéziumot orvos nélkül is javaslom, hogy szedd nyugodtan! És igen, elmennék másik orvoshoz. Nem tudnék így nyugodtan lenni... Reméljük a legjobbakat! Elmúlt a barnás folyás azóta?
2013. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a folyás nálam nagyon érdekes, mert az intim betéten semmi nyoma nincs, amikor wc papírt használok azon van nyoma. Bocsánat, ezt nem tudtam szebben leírni. Voltam a Bajcsy kórház nőgyógyászati ügyeletén, ott ugyanazt mondta a doki, mint az sztk-ban, de ő már 3-szor 2 Magneb6-ot is ajánlott. Szedem. Várok türelemmel, ez az orvos addig nem akar semmit felírni, amíg nem látszódik, hogy valóban bébi van.
2013. márc. 19. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy az orvos megakarja várni, hogy látszódjon a baba szívdobogása. Szóval tényleg türelem. Kívánom, hogy baba legyen. Én a terhességem első heteiben barnáztam, de hetekig nem tudtam orvoshoz menni. Mire eljutottam az már elmúlt és a szíve is szépen látszott a picinek.
2013. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék magánrendelésre, vagy egy másik orvoshoz. Ahogy előttem is írták, progeszteron pótlást mindenképp íratnék! A görcs és barna folyás együtt nem jó előjel, sajnos én 4-szer éltem át :-(. Sok esetben viszont segít a progi pótlás és a fekvés.
2013. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első babámmal nem voltak ilyen tüneteim. Semmim nem fájt, nem barnáztam, csak hánytam a nap 24 órájában. Mikor orvoshoz kerültem már volt szívhang. Lánykám már 12 éves komoly nőci. Ez most teljesen új számomra. De azzal nyugtatom magam, hogy minden rendben lesz és ha mégis elmegy akkor annak komoly oka van. Már most nagyon szeretjük, remélem tudja ezt és velünk akar maradni.
2013. márc. 19. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell orvost váltanod. Várj türelemmel, elő fog kerülni a baba! És pihenj sokat + szedj magnéziumot!
2013. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!